Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Smaszcz zdementowała ostatnie informacje dotyczące swojego statusu związku...

Zdradziła też, jakie relacje po rozwodzie ma z Maciejem Kurzajewskim

Rafał Kowalski 17 czerwca 2020 22:59
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Paulina Smaszcz rozstała się w zeszłym roku z Maciejem Kurzajewskim po ponad 20 latach związku. Mentorka tysięcy kobiet nie ukrywała, że zakończenie tego rozdziału w jej życiu było trudne, ale też zaznaczała, że nie zamyka się na miłość. Kiedy więc kilka tygodni temu dodała na Facebooku informację, że jest w związku, wzbudziło to wiele emocji. Teraz Paulina Smaszcz wyjaśniła, że wciąż jest singielką.

Paulina Smaszcz o Rafale Krauze i Macieju Kurzajewskim

Kilka godzin temu na swoim Facebooku Paulina Smaszcz wyjaśniła kilka dotyczących jej kwestii, które ostatnio budziły w mediach poruszenie, a niekoniecznie były prawdziwe… Wielbicieli mentorki najbardziej zainteresował fakt, że nie ma ona jednak nowego partnera. „Nie jestem w związku z Rafałem Krauze. Nie jestem zakochana. To mój znajomy jak setki innych kobiet i mężczyzn, z którymi spotykam się zawodowo lub prywatnie. Bardzo lubię i cenię Rafała, bo to wspaniały Tata, świetny, inteligentny facet i wyjątkowy manager”, napisała Paulina Smaszcz w sieci o przystojnym biznesmenie.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że gwiazda jest zakochana pojawiły się po tym, jak pod koniec maja Paulina Smaszcz zamieściła na swoim koncie na Facebooku status, w którym opowiedziała o swoich romantycznych planach. „Czas na wyjątkowy wieczór w wyjątkowym towarzystwie. Rafał Krauze, Ty wiesz <3”, pisała Kobieta-Petarda i zmieniła też swój status na: w związku. 

Dodała też, że raczej nie pokaże mediom kogoś, kogo pokocha. „Jeśli zakocham się szalenie i poznam jakieś męskie cudo świata, to zachowam to dla siebie bo przez ostatnie 23 lata pokazałam moje szczere, dobre, szczęśliwe życie z Maciejem Kurzajewskim, którego ogromnie szanuję i pozostajemy po rozwodzie w rewelacyjnych relacjach, bo to Tata moich dzieci. Teraz już wiem, że jeśli los da mi szansę, to moje zakochanie i związek zachowam dla siebie i moich najlepszych, oddanych, sprawdzonych przyjaciół”, obiecała gwiazda.

Przy okazji wyraziła ogromne wsparcie środowiska LGBT oraz poinformowała, jaki jest jej stan zdrowia, który w ostatnim roku potrzebował wiele uwagi. „Nadal walczę z problemami neurologiczicznymi i onkologicznymi., po dwóch niedowładach i kilku operacjach. Nie poddaję się. Staram się być dzielna, mimo bólu każdego dnia”, napisała Paulina Smaszcz na swoim Facebooku.

Życzymy wszystkiego najlepszego w każdej sferze życia. 

Szanowni Państwo, w związku z licznymi, nieprawdziwymi doniesieniami mediów, chciałabym odpowiedzieć na kilka zadawanych...

Opublikowany przez Paulinę Smaszcz Środa, 17 czerwca 2020
Opublikowany przez Paulinę Smaszcz Środa, 17 czerwca 2020

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?