Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. Instagram @paulinasmaszcz
Z OSTATNIEJ CHWILI

Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła do szpitala i przeszła operację!

Jaki jest stan zdrowia prezenterki?

Konrad Szczęsny 5 grudnia 2018 21:50
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. Instagram @paulinasmaszcz

Dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że musiała poddać się pilnej hospitalizacji. Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła do szpitala i przeszła poważną operację, dlatego w ciągu najbliższych dni będzie musiała zrezygnować z wypełniania zawodowych zobowiązań. Jaki jest jej stan zdrowia?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła do szpitala. Prezenterka przeszła poważną operację

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zamieściła w mediach społecznościowych filmik, na którym zwierzyła się fanom ze swoich zdrowotnych problemów. Dziennikarka pilnie musiała przejść operację i w ciągu najbliższych godzin (a prawdopodobnie i dni) nie zostanie wypisana ze szpitala.

„Słuchajcie, mam dla Was kilka ważnych słów. ⁣
Jestem w szpitalu, po operacji na oddziale neurochirurgii. Nie było to zaplanowane, ale pilne i koniecznie. Niestety nie będzie mnie na III Kongres Profesjonalistów HR, ani 7 grudnia na Warsztaty Mikołajkowe w Revitalife - biorąc udział, pomagasz!”, rozpoczęła żona Macieja Kurzajewskiego.

Jednocześnie zaznaczyła, że postara się wynagrodzić organizatorom i uczestnikom tę nieobecność w niedługim czasie.

„Przepraszam, że mnie tam z Wami nie będzie, ale odrobimy to już niedługo. To był dla mnie trudny rok, ale ja się nie dam! ✊⁣ Chwila na regenerację i widzimy się na przyszłych warsztatach. Zawsze będę dla Was ❤ ⁣Całuję Was, dbajcie o zdrowie. ⁣Wasz Paulutek”, zakończyła wpis Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Jaki jest stan zdrowia Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej?

Niestety, nie wiadomo, dlaczego dziennikarka musiała poddać się hospitalizacji. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i w krótkim czasie zostanie wypisana ze szpitala i będzie mogła odzyskiwać siły w domowym zaciszu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej do zdrowia!  

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sylwia Chutnik, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!