Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz-Kurzajewska otrzymuje niemoralne propozycje! „Panowie…”

Mentorka ma dość jednego

Rafał Kowalski 28 stycznia 2020 16:58
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Paulina Smaszcz-Kurzajewska od kilku miesięcy żyje bez możliwości oparcia się o męskie ramię swojego męża. Gwiazda rozstała się po ponad 20 latach małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. W ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl wykładowczyni wyjawiła, że nie zamyka się na nową relację. Jak okazuje się, o jej serce zabiega wielu panów. Z tym, że w nieodpowiedni sposób…

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o adoratorach

W rozmowie z Super Expressem mama dwóch synów zdradziła, że na swoich kontach w mediach społecznościowych odbiera masę wiadomości od nieznajomych mężczyzn. Część z nich wysyła jej śmiałe propozycje. Zaczyna się różnie… „„Czy miałabyś ochotę pójść ze mną na spacer?” albo „Czy mogę ci pokazać, co mam w ukryciu?””, cytuje otrzymywane treści Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Chwilę później byłej ukochanej Macieja Kurzajewskiego zdarza się dostawać… nagie fotografie! „Faceci są mega odważni, wysyłają zdjęcia swoich penisów albo swojego krocza, jakby to miało mnie zachęcić do spotkania na spacer. Panowie pokazują swoje klejnoty w różnym ruchu, w różnych sytuacjach, w różnych akcjach”, powiedziała gwiazda w Super Expressie.

Mentorka wyjaśniła w tym samym wywiadzie, że takie podejście do sprawy podrywu absolutnie jej nie interesuje. Paulina Smaszcz-Kurzajewska uznaje wysyłanie tego typu wiadomości i zdjęć za szalenie nietrafione. Dużo bardziej gwiazdę ujęłoby np. pokazanie swojego hobby. „Panowie, ja to wszystko znam, ja będę miała w tym roku 47 lat. Jeżeli chcecie mnie zachęcić do spotkania z wami, to nie pokazujcie swoich klejnotów czy jakichś akcji, które wykonujecie nad gazetą ze mną, tylko po prostu napiszcie coś mądrego, zachęćcie swoim intelektem, swoją pasją”, zaapelowała w Super Expressie 46-latka. „Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje”, dodała.

Przypomnijmy, że gwiazda opowiedziała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim w ostatniej VIVIE!. Jak wyglądał koniec ich miłosnej relacji? „Przychodzi taki moment, że rano przy śniadaniu patrzysz na siebie, na niego i myślisz: „To chyba już jest ten czas...”. Wyobraź sobie, że siedzicie przez czterdzieści minut przy stole w kuchni i nie rozmawiacie. Jedno czyta Wyborczą, drugie Przegląd Sportowy… i jest cisza. Nie ma złości, agresji, pretensji, tylko obustronna akceptacja tego, co ma się wydarzyć”, zdradziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska na łamach naszego magazynu.

Co sądzicie o typowym dla tych czasów sposobie zwrócenia na siebie uwagi? Media społecznościowe zamiast ułatwiać poznawanie innych osób, chyba często używane są niewłaściwie... Zgadzacie się? 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.