Paulina Krupińska makijaż na święta
Fot. Instagram@pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat Pauliny Krupińskiej! Przez złe wieści z domu, myśli nad powrotem na Podhale

To koniec jej kariery w TVN?

Sabina Zięba 6 marca 2020 09:00
Paulina Krupińska makijaż na święta
Fot. Instagram@pkrupinska

W czwartkowy poranek 5 marca, Paulina Krupińska u boku Damiana Michałowskiego zadebiutowała na kanapie Dzień Dobry TVN. Cieszy się sympatią widzów i sprawdziła się jako prowadząca programu śniadaniowego. Niestety złe wieści z domu, spowodowały, że myśli nad powrotem na Podhale. Co się stało?

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Choć jako prowadząca tryskała pozytywną energią i dobrym humorem, wiadomo, że kryła w sobie niepokój. Na co dzień Paulina Krupińska żyje z dziećmi oraz mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką w Warszawie, jednak sporo członków rodziny mieszka na Podhalu. Teraz doszły ich informacje, że wśród najbliższych przebywających w górach nie dzieje się najlepiej.

Okazuje się, że przybrana mama wokalisty Zakopower, Zofia, podupadła na zdrowiu i trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. 90-latka jest bardzo osłabiona i wymaga ciągłej opieki.

Wiadomo, że jeszcze jakiś czas temu Paulina i Sebastian planowali na stałe przenieść się na Podhale. Wówczas pani Zofia mówiła: „Paulina jest już nasza i pięknie wygląda w góralskim stroju. Znalazła swoje miejsce w Tatrach”. Niestety nowa droga modelki pokrzyżowała ich plany.

Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie?  

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.