Paulina Krupińska, Viva! lipiec 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA GWIAZD

Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała syna! Podobny do rodziców?

DD 27 maja 2017 11:55
Paulina Krupińska, Viva! lipiec 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Paulina Krupińska obchodziła tegoroczny Dzień Matki podwójnie! Kilka dni temu modelka po raz drugi została mamą. Jak donoszą media, Krupińska oraz jej partner, Sebastian Karpiel-Bułecka, zostali rodzicami chłopca. Wiadomość o narodzinach drugiego dziecka potwierdził manager gwiazdy. 

 

Paulina urodziła. Mama i dziecko czują się dobrze”, podkreślił Patryk Wolski w rozmowie z serwisem Pudelek. 

 

Zobacz też: „To walka z wiatrakami” Sebastian Karpiel-Bułecka o nękających go paparazzich. Ale nadal walczy!

Paulina Krupińska — syn 

Modelka promienieje ze szczęścia! Na udostępnionym przez Krupińską zdjęciu widać szczęśliwą mamę tulącą noworodka. Fani nie szczędzili komplementów pod adresem gwiazdy!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka — historia związku

O tym, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka media zaczęły informować trzy lata temu. Mimo że nigdy oficjalnie nie pokazali się razem na salonach, para od czasu do czasu zamieszcza wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower stronią od opowiadania o swoim związku — zdarza im się jedynie uchylić rąbka tajemnicy w wywiadach. Stąd wiadomo, że oboje zawsze marzyli o dużej rodzinie. 

 

Przeczytaj też: Panowała cztery lata jako Miss Polonia. Za co pokochaliśmy Paulinę Krupińską?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?