Paulina Krupińska, Viva! lipiec 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA GWIAZD

Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała syna! Podobny do rodziców?

DD 27 maja 2017 11:55
Paulina Krupińska, Viva! lipiec 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Paulina Krupińska obchodziła tegoroczny Dzień Matki podwójnie! Kilka dni temu modelka po raz drugi została mamą. Jak donoszą media, Krupińska oraz jej partner, Sebastian Karpiel-Bułecka, zostali rodzicami chłopca. Wiadomość o narodzinach drugiego dziecka potwierdził manager gwiazdy. 

 

Paulina urodziła. Mama i dziecko czują się dobrze”, podkreślił Patryk Wolski w rozmowie z serwisem Pudelek. 

 

Zobacz też: „To walka z wiatrakami” Sebastian Karpiel-Bułecka o nękających go paparazzich. Ale nadal walczy!

Paulina Krupińska — syn 

Modelka promienieje ze szczęścia! Na udostępnionym przez Krupińską zdjęciu widać szczęśliwą mamę tulącą noworodka. Fani nie szczędzili komplementów pod adresem gwiazdy!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka — historia związku

O tym, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka media zaczęły informować trzy lata temu. Mimo że nigdy oficjalnie nie pokazali się razem na salonach, para od czasu do czasu zamieszcza wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower stronią od opowiadania o swoim związku — zdarza im się jedynie uchylić rąbka tajemnicy w wywiadach. Stąd wiadomo, że oboje zawsze marzyli o dużej rodzinie. 

 

Przeczytaj też: Panowała cztery lata jako Miss Polonia. Za co pokochaliśmy Paulinę Krupińską?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.