Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem swoich dzieci!

Mała Antosia skradła całe show!

Olga Figaszewska 13 grudnia 2018 11:55
Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK

Paulina Krupińska poczuła już świąteczną atmosferę. Wraz ze swoimi pociechami ubrała choinkę, a końcowym efektem podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jednak to nie pięknie przybrane drzewko wywołało ogromne poruszenie wśród jej obserwatorów, a urocze zdjęcie z dziećmi!

Paulina Krupińska pokazała swoje pociechy

Paulina Krupińska stoi na straży prywatności swojej rodziny. Sporadycznie na jej Instagramie możemy podziwiać fotografie z najbliższymi. Dlatego świąteczne zdjęcie jej pociech: trzyletniej Antosi i rocznego Jędrzeja, wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów.

„Rodzeństwo💑 piękna sprawa 🎄🎄🎄 #siostrazbratem”, napisała gwiazda pod wpisem przedstawiającym dzieci wpatrujące się w choinkę.

W komentarzach nie brakowało poruszających wspomnień i ciepłych słów od fanek gwiazdy. „Piękni 😍😍😍 tak grzecznie stoja😂 choinka jeszcze cała i żywa 😂😂😂😂”, „śliczną ma Pani córeczkę. Zazdroszczę niesamowicie takich długich pieknych włosów u Antosi. Moje bratanice są z tego samego rocznika a nawet w połowie nie maja takich długich włosów”, „Najpiekniejszy widok świata🧡Mam to ogromne szczeście, mieć taki widok od roku, Sister Power🧡✌ , czytamy.

Jednak prawdziwą furorą są filmiki, które Paulina Krupińska zamieściła na InstaStories z Antosią w roli głównej. Córeczka gwiazdy tańczy i śpiewa, oznajmia również mamie, że nie chce chodzić do przedszkola, tylko zarabiać. „Chce żebym byłam przekochana i ją pokazywała w internecie”, mówi rozbawiona Paulina Krupińska.

„Ma Pani cudowne dzieciaki! A Tosia aktoreczka jakich mało! 😍”, dodaje jedna z zachwyconych fanek.
Trudno się z nią nie zgodzić! Córeczka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki ma prawdziwy talent! Kto wie, może wraz z tatą niedługo wystąpi na scenie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzeństwo💑 piękna sprawa 🎄🎄🎄 #siostrazbratem

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.