Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska
Z ŻYCIA GWIAZD

Mają już dwoje dzieci. Teraz czas na ślub! Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzą sobie „tak” jeszcze w tym roku?

Weronika Kostyra 3 listopada 2017 06:00
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku lat stanowią piękną parę, a odkąd na świat przyszły ich dzieci, także piękną rodzinę. Razem wychowują dwuletnią Antoninę i kilkumiesięcznego Jędrzeja. Na co dzień unikają mediów i dbają o swoją prywatność. Nic dziwnego, że informacja o ich ślubie także utrzymywana jest w tajemnicy.

 

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

O ich planach małżeńskich mówi się już o dawna, jednak na początku tego roku na przeszkodzie stanęła śmierć ojca muzyka. Magazyn „Rewia” donosi jednak, że po odbyciu żałoby para planuje powrócić do planowania wielkiego góralskiego wesela: „Na góralską ceremonię czekają rodziny obojga, zwłaszcza bardzo liczna ze strony przyszłego pana młodego”, pisze. Potwierdzeniem informacji ma być także fakt, że Paulina Krupińska odłożyła na bok swoje plany zawodowe. „Zrezygnowała ze zobowiązań do końca roku. Mówi się, że przygotowuje się z Sebastianem do ślubu, dlatego jest tak zajęta”, zdradziła osoba z jej otoczenia. Okazuje się, że w rodzinie jest nawet odpowiednia osoba, która może im tym pomóc: chodzi o Zofię Karpiel-Bułeckę, która specjalizuje się w organizowaniu weselnych przyjęć.

 

Jeśli to prawda, to nie możemy doczekać się uroczystości!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Zobacz także: Nikt nie potrafi tak jak Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska łączyć życia rodzinnego z zawodowym!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.