Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska
Z ŻYCIA GWIAZD

Mają już dwoje dzieci. Teraz czas na ślub! Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzą sobie „tak” jeszcze w tym roku?

Weronika Kostyra 3 listopada 2017 06:00
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku lat stanowią piękną parę, a odkąd na świat przyszły ich dzieci, także piękną rodzinę. Razem wychowują dwuletnią Antoninę i kilkumiesięcznego Jędrzeja. Na co dzień unikają mediów i dbają o swoją prywatność. Nic dziwnego, że informacja o ich ślubie także utrzymywana jest w tajemnicy.

 

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

O ich planach małżeńskich mówi się już o dawna, jednak na początku tego roku na przeszkodzie stanęła śmierć ojca muzyka. Magazyn „Rewia” donosi jednak, że po odbyciu żałoby para planuje powrócić do planowania wielkiego góralskiego wesela: „Na góralską ceremonię czekają rodziny obojga, zwłaszcza bardzo liczna ze strony przyszłego pana młodego”, pisze. Potwierdzeniem informacji ma być także fakt, że Paulina Krupińska odłożyła na bok swoje plany zawodowe. „Zrezygnowała ze zobowiązań do końca roku. Mówi się, że przygotowuje się z Sebastianem do ślubu, dlatego jest tak zajęta”, zdradziła osoba z jej otoczenia. Okazuje się, że w rodzinie jest nawet odpowiednia osoba, która może im tym pomóc: chodzi o Zofię Karpiel-Bułeckę, która specjalizuje się w organizowaniu weselnych przyjęć.

 

Jeśli to prawda, to nie możemy doczekać się uroczystości!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Zobacz także: Nikt nie potrafi tak jak Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska łączyć życia rodzinnego z zawodowym!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.