Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

„Myśl, że już nigdy nie będę w stanie pokopać piłki z synami była przerażająca...”

Patryk Vega szczerze o tym, jak zrzucił 55 kilogramów

Rafał Kowalski 3 września 2019 17:02
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Pięćdziesiąt pięć kilogramów – właśnie o tyle udało się uszczuplić sylwetkę Patrykowi Vedze, którego czeka dziś gwiazdorska premiera filmu Polityka w warszawskich Złotych Tarasach. 42-letni reżyser rozpoczął promocję już dziś rano, kiedy to był gościem Radia Zet. Twórca, poza filmem, opowiedział też o swojej diecie…

Dieta Patryka Vegi. Jak i dlaczego schudł?

Dziennikarka Radia Zet zapytała reżysera, jak to się stało, że dokonał się cud i Patryk Vega jest lżejszy aż o 55 kilogramów. „Generalnie to cały czas się dokonuje, ponieważ walka z wagą będzie naznaczać moje życie już do końca. Kiedyś też schudłem 45 kilo, ale ta waga mi wróciła, bo zacząłem jeść słodycze. Chociaż nie miałem nigdy jazdy na słodycze, bo raczej tyłem od chleba i żółtego sera. Ale zaczęła mi się chora jazda na cukier. Najpierw wróciło mi 5 kilo, ale pomyślałem, że nie ma co dramatyzować. A potem organizm wydzierał ode mnie kilogram po kilogramie, aż wróciłem do tej samej wagi”, wyznał Patryk Vega.

W trakcie audycji dodał też, że proces zrzucania zbędnych kilogramów jest dla niego dość stresujący. „Dlatego przy tej próbie odchudzania jestem przerażony i ważę się codziennie. Będę na diecie do końca życia”, mówił w Radiu Zet 42-latek. Co dokładnie robi artysta? Jak zdradził kiedyś – je chude mięso z warzywami 5 razy dziennie. Poza tym trenuje na siłowni,

A kto lub co było zmotywowało Patryka Vegę do zmian? „Dzieci mnie zmotywowały. Myśl, że nigdy nie będę w stanie z synami pokopać piłki była przerażająca. I praca. Gdy miałem 30 lat, waga mi nie doskwierała, ale po 40. Byłem zmęczony. Ciągle na planie szukałem krzesła. To były takie momenty, że czułem się więźniem własnego ciała. Panowałem nad światem dookoła, a nie nad sobą”, wyznał reżyser Polityki w Radiu Zet.

Prawda, że jego metamorfoza robi wrażenie? 

Patryk Vega przeszedł niesamowitą metamorfozę. Jak zmieniał się reżyser Pitbulla
Fot. Mateusz Jagielski/East News, TRICOLORS/East News

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.