Patrycja Markowska o cieniach macierzyństwa i kariery
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

„Musiałam pójść na terapię”. Dramatyczne wyznanie Patrycji Markowskiej o macierzyństwie!

Konrad Szczęsny 16 listopada 2017 17:30
Patrycja Markowska o cieniach macierzyństwa i kariery
Fot. East News

Mimo że na scenie jest wulkanem energii, prywatnie zdarzają jej się gorsze dni. Patrycja Markowska wyznała w wywiadzie, że jakiś czas temu przez nadmiar obowiązków zawodowych musiała zapisać się na terapię. Dlaczego? Wszystkiemu winna była presja związana z łączeniem roli matki, partnerki i piosenkarki. 

Zobacz też: Patrycja Markowska komentuje doniesienia o romansie z Leszkiem Możdżerem: „Leszek po prostu...”

Patrycja Markowska przyznała, że chodziła na terapię

Patrycja Markowska zwierzyła się, że godzenie obowiązków zawodowych z życiem prywatnym mocno ją przytłaczało. Wszystko dlatego, że gdy wyruszała w trasę lub gdy wychodziła na chwilę z domu, obwiniała się, że zostawia w domu synka Filipa, nawet jeśli przebywał pod opieką innej dorosłej osoby!

Dziś wiem, że niepotrzebnie zastanawiamy się nad tym, jak jesteśmy odbierane na zewnątrz. Poszłam na terapię, ponieważ uświadomiłam sobie, że zbyt wiele rzeczy w życiu robię kosztem siebie. Gdy wychodziłam na chwilę z domu, miałam pretensje do siebie, że zostawiam dziecko, mimo że nie było samo. Doszłam do wniosku, że w pogoni za karierą i perfekcyjnym wyglądem oraz byciem najlepszą mamą na świecie niektóre rzeczy trzeba sobie zwyczajnie odpuścić!”, zwierzyła się artystka magazynowi „Rewia”.

Dodała również, że choć terapia pomogła jej pozbyć się poczucia winy, nadal stara się jak najlepiej godzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. 

Teraz wiem, że warto na chwilę się zatrzymać, przemyśleć pewne sprawy i wyzbyć się niepotrzebnych wyrzutów sumienia. Trzeba nie tylko dbać o swoją rodzinę, ale także o samą siebie. Kiedy to w końcu zrozumiałam, zrobiło mi się po prostu lżej”, żarliwie zapewniła Patrycja Markowska.

Polecamy też: Ślubne zdjęcie Patrycji Markowskiej z Zanzibaru zachwyciło fanów. Jest tylko jedno ale...

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński spotykają się od ponad dekady. W 2008 roku na świat przyszedł ich jedyny jak dotąd syn Filip.

Polecamy też: Doda, Markowski, Górniak. Ile gwiazdy zarabiają na koncertach?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.