Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Patricia Kazadi w zmysłowej sesji eksponuje ciało. Fani oniemieli z zachwytu

„Mam udo i nie zawaham się go użyć”, śmieje się prezenterka

Konrad Szczęsny 10 listopada 2021 07:43
Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne. Patricia Kazadi przyznała, że z powodu hejtu miewała stany depresyjne i podjęła próbę samobójczą. Demony przeszłości udało jej się w końcu pokonać. To, czego doświadczyła, chce przekuć w dobro. W swoich mediach społecznościowych zachęca do akceptowania siebie bez względu na niedoskonałości i promuje nurt body positive. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia prezenterki!

Patricia Kazadi doświadczyła hejtu. Przyznała się do walki z chorobą

Na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Wiele osób zastanawiało się, co się z nią dzieje. Ona powróciła dopiero w tym roku. Patricia Kazadi publicznie wyznała, że padła ofiarą hejtu, co zrujnowało ją psychicznie. „Tak jestem chora, i na pewno będąc w szpitalu dużo ciężej czyta się komentarze, że się roztyłam i jestem obrzydliwa. Nie radziłam sobie z tym najlepiej. Miałam dużo frustracji w sobie. Na moje ciało, na to, że mnie absolutnie nie słucha i sprawia mi tyle bólu. Ale z czasem zyskałam ogromnego szacunku dla mojego ciała za to, ile przeszło i jak pięknie się regeneruje i robi postępy - że mogę siadać, a potem mogę już chodzić, więc nabrałam zupełnie nowej perspektywy”, ujawniła szczerze na początku sierpnia.

Nie zdradziła jednak, co jej dolega, ponieważ w jej odczuciu „nie wszystko należy mówić głośno”. Przy okazji zaapelowała do wszystkich, by ważyli słowa, która zamieszczają w sieci i wygłaszają na co dzień w odniesieniu do innych. Na łamach swoich mediów społecznościowych zachęca również wszystkie kobiety, by akceptowały swoje ciało i walczy z body shamingiem. W tym celu uruchomiła również specjalny podcast.

Czytaj także: Patricia Kazadi ofiarą body shamingu. Dziś mówi wprost: „Chciałam umrzeć i taką próbę podjęłam”

Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Patricia Kazadi w sesji dla „VIVY!”, 2012 rok

Patricia Kazadi opublikowała zdjęcia w bikini. Skomentowała je Roksana Węgiel

Prezenterka i piosenkarka jest w stałym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza zdjęcia i relacjonuje, co obecnie się u niej dzieje. To najnowsze wprawiło w zachwyt wszystkich sympatyków Patricii Kazadi. 33-latka pozuje na serii fotografii w bikini na korcie tenisowym i odsłania ciało!

„Nie patrz w przeszłość, tam już byłeś. Idź naprzód - tam zdecydowanie będzie ciekawiej”, podpisała je w niecodzienny i filozoficzny wręcz sposób.

Pod zdjęciami z miejsca pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. „Piękna”, skomplementowała Roksana Węgiel. „Hot AF”, dodała Zofia Zborowska.

Odczucia innych były równie pozytywne! „Wow, Pati, ależ ty jesteś piękna”, „Jesteś przepiękną, utalentowaną i mega inspirującą kobietą!”, „Ależ się gorąco zrobiło!”. Na jeden z komentarzy zdecydowała się odpowiedzieć sama zainteresowana. Zrobiła to w sposób oryginalny i z poczuciem humoru. „Dziękuję, kochana. Mam udo i nie zawaham się go użyć”, żartowała.

Poniżej możesz zobaczyć serię gorących fotografii Patricii Kazadi!  

Czytaj także: Patricia Kazadi udostępniła zdjęcie ze szpitala. Wyznała, że walczy z chorobą

Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Patricia Kazadi w bikini w sesji dla „VIVY!”, 2012 rok 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.