Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Patricia Kazadi w zmysłowej sesji eksponuje ciało. Fani oniemieli z zachwytu

„Mam udo i nie zawaham się go użyć”, śmieje się prezenterka

Konrad Szczęsny 10 listopada 2021 07:43
Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne. Patricia Kazadi przyznała, że z powodu hejtu miewała stany depresyjne i podjęła próbę samobójczą. Demony przeszłości udało jej się w końcu pokonać. To, czego doświadczyła, chce przekuć w dobro. W swoich mediach społecznościowych zachęca do akceptowania siebie bez względu na niedoskonałości i promuje nurt body positive. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia prezenterki!

Patricia Kazadi doświadczyła hejtu. Przyznała się do walki z chorobą

Na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Wiele osób zastanawiało się, co się z nią dzieje. Ona powróciła dopiero w tym roku. Patricia Kazadi publicznie wyznała, że padła ofiarą hejtu, co zrujnowało ją psychicznie. „Tak jestem chora, i na pewno będąc w szpitalu dużo ciężej czyta się komentarze, że się roztyłam i jestem obrzydliwa. Nie radziłam sobie z tym najlepiej. Miałam dużo frustracji w sobie. Na moje ciało, na to, że mnie absolutnie nie słucha i sprawia mi tyle bólu. Ale z czasem zyskałam ogromnego szacunku dla mojego ciała za to, ile przeszło i jak pięknie się regeneruje i robi postępy - że mogę siadać, a potem mogę już chodzić, więc nabrałam zupełnie nowej perspektywy”, ujawniła szczerze na początku sierpnia.

Nie zdradziła jednak, co jej dolega, ponieważ w jej odczuciu „nie wszystko należy mówić głośno”. Przy okazji zaapelowała do wszystkich, by ważyli słowa, która zamieszczają w sieci i wygłaszają na co dzień w odniesieniu do innych. Na łamach swoich mediów społecznościowych zachęca również wszystkie kobiety, by akceptowały swoje ciało i walczy z body shamingiem. W tym celu uruchomiła również specjalny podcast.

Czytaj także: Patricia Kazadi ofiarą body shamingu. Dziś mówi wprost: „Chciałam umrzeć i taką próbę podjęłam”

Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Patricia Kazadi w sesji dla „VIVY!”, 2012 rok

Patricia Kazadi opublikowała zdjęcia w bikini. Skomentowała je Roksana Węgiel

Prezenterka i piosenkarka jest w stałym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza zdjęcia i relacjonuje, co obecnie się u niej dzieje. To najnowsze wprawiło w zachwyt wszystkich sympatyków Patricii Kazadi. 33-latka pozuje na serii fotografii w bikini na korcie tenisowym i odsłania ciało!

„Nie patrz w przeszłość, tam już byłeś. Idź naprzód - tam zdecydowanie będzie ciekawiej”, podpisała je w niecodzienny i filozoficzny wręcz sposób.

Pod zdjęciami z miejsca pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. „Piękna”, skomplementowała Roksana Węgiel. „Hot AF”, dodała Zofia Zborowska.

Odczucia innych były równie pozytywne! „Wow, Pati, ależ ty jesteś piękna”, „Jesteś przepiękną, utalentowaną i mega inspirującą kobietą!”, „Ależ się gorąco zrobiło!”. Na jeden z komentarzy zdecydowała się odpowiedzieć sama zainteresowana. Zrobiła to w sposób oryginalny i z poczuciem humoru. „Dziękuję, kochana. Mam udo i nie zawaham się go użyć”, żartowała.

Poniżej możesz zobaczyć serię gorących fotografii Patricii Kazadi!  

Czytaj także: Patricia Kazadi udostępniła zdjęcie ze szpitala. Wyznała, że walczy z chorobą

Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Patricia Kazadi w bikini w sesji dla „VIVY!”, 2012 rok 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.