Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Zapadł wyrok w sprawie patotrenera, Miłosza P.!

„Jestem usatysfakcjonowana wyrokiem Sądu”, mówi była partnerka

REDAKCJA VIVA! 27 maja 2019 20:56
Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram

W ubiegłym roku tą sprawą żyła cała Polska. Katarzyna Dziedzic została brutalnie pobita przez swojego partnera, Miłosza P. Kobieta wszystko udokumentowała na swoim Instagramie. Opowiadała ze szczegółami jak doszło do tej tragedii. Trener personalny nie przyznawał się do zarzutów postawionych mu przez byłą partnerkę. Wydaje się, że sprawa Miłosza P. właśnie doczekała się zakończenia.

Miłosz P.: wyrok sądu

„Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze’’, wyznała Katarzyna Dziedzic rok temu rozmowie z wp.pl.

Miłosz P. wykręcił kobiecie ręce, wziął ją za włosy i głową uderzał o podłogę. Gdy przestał twarz 26-latki była cała zalana krwią, jednak zabronił dzwonić jej po służby ratunkowe. Kobieta nie mogąc skontaktować się z policją, zadzwoniła po brata, który zabrał ją do szpitala. 

Mimo że docierały do niej negatywne opinie na temat byłego partnera, została z nim. „Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana. Lampka nie zapaliła się, nawet gdy mieliśmy przeprowadzić się z Olsztyna do Gdańska. Mówił, że miał złą opinię. Jednocześnie, ciągle się wybielał’’, mówiła 26-latka.

Jak podaje portal Pudelek.pl Miłosz P. kilka dni temu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz okazuje się, ze „patotrener” został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia, ale wyrok nie jest prawomocny. Areszt został wydłużony do sześciu miesięcy. Miłosz P. jest zobowiązany zapłacić Katarzynie Dziedzic zadośćuczynienie w wysokości 12 tysięcy złotych.

Była partnerka Miłosza P. w rozmowie z Pudelkiem przyznała: „Jestem usatysfakcjonowana wyrokiem Sądu. Odczulam ulgę, że w końcu to się skończyło”.

36-letni napastnik był już wcześniej karany za „czyny przeciwko zdrowiu, jak i czyny o charakterze groźby”. 

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.