Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Zapadł wyrok w sprawie patotrenera, Miłosza P.!

„Jestem usatysfakcjonowana wyrokiem Sądu”, mówi była partnerka

REDAKCJA VIVA! 27 maja 2019 20:56
Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram

W ubiegłym roku tą sprawą żyła cała Polska. Katarzyna Dziedzic została brutalnie pobita przez swojego partnera, Miłosza P. Kobieta wszystko udokumentowała na swoim Instagramie. Opowiadała ze szczegółami jak doszło do tej tragedii. Trener personalny nie przyznawał się do zarzutów postawionych mu przez byłą partnerkę. Wydaje się, że sprawa Miłosza P. właśnie doczekała się zakończenia.

Miłosz P.: wyrok sądu

„Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze’’, wyznała Katarzyna Dziedzic rok temu rozmowie z wp.pl.

Miłosz P. wykręcił kobiecie ręce, wziął ją za włosy i głową uderzał o podłogę. Gdy przestał twarz 26-latki była cała zalana krwią, jednak zabronił dzwonić jej po służby ratunkowe. Kobieta nie mogąc skontaktować się z policją, zadzwoniła po brata, który zabrał ją do szpitala. 

Mimo że docierały do niej negatywne opinie na temat byłego partnera, została z nim. „Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana. Lampka nie zapaliła się, nawet gdy mieliśmy przeprowadzić się z Olsztyna do Gdańska. Mówił, że miał złą opinię. Jednocześnie, ciągle się wybielał’’, mówiła 26-latka.

Jak podaje portal Pudelek.pl Miłosz P. kilka dni temu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz okazuje się, ze „patotrener” został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia, ale wyrok nie jest prawomocny. Areszt został wydłużony do sześciu miesięcy. Miłosz P. jest zobowiązany zapłacić Katarzynie Dziedzic zadośćuczynienie w wysokości 12 tysięcy złotych.

Była partnerka Miłosza P. w rozmowie z Pudelkiem przyznała: „Jestem usatysfakcjonowana wyrokiem Sądu. Odczulam ulgę, że w końcu to się skończyło”.

36-letni napastnik był już wcześniej karany za „czyny przeciwko zdrowiu, jak i czyny o charakterze groźby”. 

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.