Pascal Brodnicki, Agnieszka Mielczarek, VIVA!, styczeń 2017, 2/2017
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek rozstali się? Oto historia ich miłości

Byli ze sobą przed ponad 15 lat...

Konrad Szczęsny 1 lutego 2021 16:04
Pascal Brodnicki, Agnieszka Mielczarek, VIVA!, styczeń 2017, 2/2017
Fot. Olga Majrowska

To koniec wielkiej miłości? Jak donoszą media, Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek rozstali się. Byli ze sobą przez 16 lat. W 2008 roku na świat przyszedł ich synek Leo. Niestety, relacja pary podobno dobiegła końca... Powód może zaskakiwać!

Przyczyny rozstania Pascala Brodnickiego i Agnieszki Mielczarek

Kampanie reklamowe, programy kulinarne (w tym na antenie TVN) czy wreszcie pierwsza polska edycja „Azja Express”. Pascala Brodnickiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Kucharz od lat cieszy się sympatią widzów i zainteresowaniem mediów. I mimo tej popularności, rzadko interesowano się jego życiem prywatnym...

44-latek przez kilkanaście ostatnich lat był związany z Agnieszką Mielczarek. Jak jednak donosi serwis Jastrząbpost, związek pary przeszedł do historii i to już... kilka miesięcy temu! 

Mimo tego, zgodnie dzielą się opieką nad 12-letnim Leo i sądząc po treściach zamieszczanych w mediach społecznościowych, sytuacja w życiu prywatnym nie zaszkodziła ich zobowiązaniom zawodowym. Pascal Brodnicki zapowiedział nawet ostatnio otwarcie własnej restauracji, która w swojej ofercie ma mieć catering pudełkowy.

Co było przyczyną rozstania? Tego póki co nie ujawniono. Pojawiły się natomiast spekulacje, że w grę wchodził konflikt interesów na polu zawodowym... Pascal Brodnicki jednak pytany o prawdziwość informacji nabiera wody w usta i mówi, że nie będzie wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego.

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki w sesji VIVY!, styczeń 2017

Kim jest Agnieszka Mielczarek, była partnerka Pascala Brodnickiego?

Agnieszka Milczarek ma 45 lat. Również związana jest z branżą gastronomiczną. Uchodzi za specjalistkę od spraw zdrowego żywienia (wydała na ten temat kilka książek) i promuje m.in. catering dietetyczny. 

W dzieciństwie doświadczyła niewyobrażalnej tragedii. Ujawniła to w 2016 roku. To m.in. za jej sprawą tak a nie inaczej potoczyła się jej kariera...

„Moja historia. Jako dziecko straciłam oboje rodziców. Kiedy umarł mój tata, miałam cztery lata, a jak odeszła mama – jedenaście. Oboje chorowali na nowotwory. Dlatego już jako dzieciak wiedziałam, jak ważne jest zdrowie. Te tragedie sprawiły, że ułożyłam sobie w głowie priorytety”, podkreśliła.

Dzięki temu – jak twierdzi – stała się osobą bardziej empatyczną i wrażliwą na krzywdę i potrzeby drugiego człowieka.

„Kiedy zaczynałam pracę coacha, wyobrażałam sobie, że przychodzić będą młode dziewczyny, które chcą wyglądać jak laski. Okazało, że są to głównie panie w okolicach czterdziestki, często po trudnych przeżyciach, takich jak rozwody czy rozstania, ale też takie, które trochę odchowały dzieci i mają więcej czasu”, zdradzała w 2016 roku.

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek - historia miłości

Poznali się w jednej z warszawskich restauracji. Gdy Agnieszka Mielczarek do niej weszła, rozmawiała z koleżanką po francusku i miała pod pachą książkę w tym właśnie języku. Nic dziwnego, że Pascal Brodnicki był przekonany, że jest... Francuzką! 

Od razu przypadli sobie do gustu. Zaczęli rozmawiać. Niestety, zapomnieli wymienić się numerami telefonów. Na szczęście z pomocą przyszedł im menadżer restauracji, w której się spotkali.

Parę tworzyli od 2004 roku. Szybko ze sobą zamieszkali. W maju 2008 na świat przyszedł ich synek Leo. W styczniu 2017 roku udzieli wywiadu Beacie Nowickiej dla „VIVY!”. Jak podkreślali, żyli ze sobą, nie obok siebie. Dużo czasu spędzali razem, najlepiej na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, 200 kilometrów od Warszawy. Recepta na udany związek? Podobne priorytety i zapatrywania oraz praca zespołowa, jak również pasja i zrozumienie.  

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?