Karolina Woźniak, Przemysław Saleta
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Przemysława Salety uległa wypadkowi

,,Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn", napisała Karolina Woźniak

Redakcja VIVA! 6 maja 2020 15:54
Karolina Woźniak, Przemysław Saleta
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Karolina Woźniak, ukochana Przemysława Salety uległa wypadkowi w domu. Na jej Instagramie pojawił się poruszający post. Co się wydarzyło?

Karolina Woźniak miała wypadek

Partnerka Przemysława Salety podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrą historią - ulega poważnemu poparzeniu. Karolina Woźniak zamieściła zdjęcie, na którym dostrzegamy trzy sporych rozmiarów opatrunki. 

,,Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domach. POTWIERDZAM. Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe", napisała na Instagramie Karolina Woźniak. 

Dodała, że odczuwa ból, ale wierzy, że szybko ustąpi. Modelka podkreśliła, że w takie sytuacje najlepiej weryfikują pewne znajomości. 

,,Ból za jakiś czas przeminie. Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest na całe życie, a kto na taki status nie zasługuje", dodała ukochana Przemysława Salety.

Modelka podziękowała za wsparcie swojej przyjaciółce. 

,,Za szybką reakcję, pomoc, wsparcie i próby rozśmieszania mnie w tych niekoniecznie wesołych okolicznościach. Taka przyjaciółka to złoto", dodała .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobno najwiecej wypadków zdarza się w domach. POTWIERDZAM. - Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe. - Ból za jakiś czas przeminie. Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest FOR LIFE , a kto na taki upgrade nie zasługuje. - Dziękuje @vesperdelavega za szybka reakcje, pomoc, wsparcie i próby rozśmieszania mnie w tych niekoniecznie wesołych okolicznościach. Taka przyjaciółka to złoto ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Karolina Wozniak (@karolinawozniak)

Kim jest Karolina Woźniak? 

Karolina Woźniak pochodzi z Bydgoszczy. Studiowała filologię angielską.  Jest modelką. Współpracowała z największymi markami i mogliśmy ją podziwiać m.in. na okładkach CKM i Playboya. Karolina Woźniak jest także właścicielką Kawai Art Gallery, która zajmuje się promowaniem Sztuki Współczesnej oraz ciekawych i unikatowych fotografów.  

W czerwcu 2018 roku media obiegła informacja o związku Przemysława Salety i Karoliny Woźniak. Para pojawiła się na 11. edycji Vip Cross – Off Road Gwiazd.

 Życzymy zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WORK 💫

Post udostępniony przez Karolina Wozniak (@karolinawozniak)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.