Karolina Woźniak, Przemysław Saleta
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Przemysława Salety uległa wypadkowi

,,Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn", napisała Karolina Woźniak

Redakcja VIVA! 6 maja 2020 15:54
Karolina Woźniak, Przemysław Saleta
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Karolina Woźniak, ukochana Przemysława Salety uległa wypadkowi w domu. Na jej Instagramie pojawił się poruszający post. Co się wydarzyło?

Karolina Woźniak miała wypadek

Partnerka Przemysława Salety podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrą historią - ulega poważnemu poparzeniu. Karolina Woźniak zamieściła zdjęcie, na którym dostrzegamy trzy sporych rozmiarów opatrunki. 

,,Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domach. POTWIERDZAM. Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe", napisała na Instagramie Karolina Woźniak. 

Dodała, że odczuwa ból, ale wierzy, że szybko ustąpi. Modelka podkreśliła, że w takie sytuacje najlepiej weryfikują pewne znajomości. 

,,Ból za jakiś czas przeminie. Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest na całe życie, a kto na taki status nie zasługuje", dodała ukochana Przemysława Salety.

Modelka podziękowała za wsparcie swojej przyjaciółce. 

,,Za szybką reakcję, pomoc, wsparcie i próby rozśmieszania mnie w tych niekoniecznie wesołych okolicznościach. Taka przyjaciółka to złoto", dodała .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobno najwiecej wypadków zdarza się w domach. POTWIERDZAM. - Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe. - Ból za jakiś czas przeminie. Mam nadzieje, ze obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest FOR LIFE , a kto na taki upgrade nie zasługuje. - Dziękuje @vesperdelavega za szybka reakcje, pomoc, wsparcie i próby rozśmieszania mnie w tych niekoniecznie wesołych okolicznościach. Taka przyjaciółka to złoto ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Karolina Wozniak (@karolinawozniak)

Kim jest Karolina Woźniak? 

Karolina Woźniak pochodzi z Bydgoszczy. Studiowała filologię angielską.  Jest modelką. Współpracowała z największymi markami i mogliśmy ją podziwiać m.in. na okładkach CKM i Playboya. Karolina Woźniak jest także właścicielką Kawai Art Gallery, która zajmuje się promowaniem Sztuki Współczesnej oraz ciekawych i unikatowych fotografów.  

W czerwcu 2018 roku media obiegła informacja o związku Przemysława Salety i Karoliny Woźniak. Para pojawiła się na 11. edycji Vip Cross – Off Road Gwiazd.

 Życzymy zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WORK 💫

Post udostępniony przez Karolina Wozniak (@karolinawozniak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.