Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Ukochana Filipa Chajzera miała niebezpieczny wypadek: „W kilka sekund życie staje przed oczami”

Małgorzata Walczak pokazała mocne zdjęcie ku przestrodze

Rafał Kowalski 25 czerwca 2021 12:57
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Skutku nieprzewidywalnej pogody mogą dosięgnąć każdego z nas. Przekonała się o tym Małgorzata Walczak, która mimo ostrożnej jazdy, znalazła się wczoraj w niebezpiecznej sytuacji.  Ulewny deszcz sprawił, że ulice stały się bardzo mokre, a niektórzy kierowcy tracili panowanie nad autami. Niestety za jedną z takich osób jechała właśnie partnerka Filipa Chajzera.

Małgorzata Walczak o wypadku drogowym

Choć na co dzień o byłej dziennikarce TVP Info nie jest głośno, partnerka Filipa Chajzera postanowiła opublikować post, o którym wiadome było, że szybko stanie się głośno. Reporterka zrobiła to jednak, by przestrzec innych.

Co dokładnie się stało? „Są sytuacje, kiedy nagle w kilka sekund życie staje przed oczami a w głowie pojawia się czarna wizja. Deszcz, wiadukt, zakręt, śliska droga. Kierowca, z którym jechałam stracił panowanie nad kierownicą. Uderzenie przodem ,potem tyłem i potem jeszcze jedno. Chyba obróciło tez samochodem ale teraz nie potrafię tego odtworzyć. Ból głowy, szok. Chciałam jeszcze pomóc kierowcy wyciągnąć trójkąt z bagażnika ale… bagażnik zmienił mocno swój kształt i okazało się to niemożliwe”, napisała w sieci Małgorzata Walczak.

Mama małego Aleksandra podkreśliła na końcu wpisu, dlaczego zdecydowała się podzielić prywatnymi przeżyciami. „Jaki jest cel tego posta? Prosty - mokra droga to mniejsza przyczepność auta, to dłuższa droga hamowania a chyba każdy z nas ma dla kogo żyć”, dopisała ukochana Filipa Chajzera.

Mamy nadzieję, że dzięki jej słowom, część z nas zastanowi się dwa razy, zanim podczas tego niespokojnego lata wciśnie w aucie za mocno pedał gazu.

Kim jest partnerka Filipa Chajzera? Małgorzata Walczak - zawód, zdjęcia, dziecko

Małgorzata Walczak ukończyła studia na kierunkach politologia oraz dziennikarstwo. Zawodowo związana była między innymi ze stacjami TTV, TVN Warszawa i TVP Info. Z tej ostatniej odeszła rok temu, gdy redakcja Wiadomości obraziła jej partnera w jednym z materiałów. „To, jak w "Wiadomościach" przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską... Wybieram rodzinę i jej dobro”, pisała reporterka w sieci. Chwilę później ukochana Filipa Chajzera powróciła do pracy w TVN Warszawa.

CZYTAJ TEŻ: „On jest małym wielkim cudem”. Ukochana Filipa Chajzera po raz pierwszy o ich nowonarodzonym synku! Wzruszające słowa…

Para miała według mediów poznać się już w 2013 roku. To mniej więcej wtedy ulubieniec widzów Dzień Dobry TVN rozwiódł się z pierwszą żoną. Małgorzata i Filip przez pierwsze 3 lata związku w ogóle nie pokazywała się publicznie. Pierwsza wspólna fotografia zakochanych z Life Festival Oświęcim została opublikowana latem 2016 roku. Gwiazdy wciąż jednak nie pojawiają się razem na ściankach. Dla zakochanych ważna jest ich prywatność i czas spędzany z trzyletnim synem. Aleksander pojawił się na świecie pod koniec października 2017 roku. 

Filip i Małgorzata (z prawej) znają się już 8 lat

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?