Filip Chajzer i Małgorzta Walczak
Fot. Instagram @gosia_walczak
VIVA! Tylko u nas

„On jest małym wielkim cudem”. Ukochana Filipa Chajzera po raz pierwszy o ich nowonarodzonym synku! Wzruszające słowa…

Sylwia Olech 3 listopada 2017 21:30
Filip Chajzer i Małgorzta Walczak
Fot. Instagram @gosia_walczak


O narodzinach Alexa najpierw napisał sam Filip Chajzer, potem potwierdził to jego tata Zygmunt Chajzer, a teraz rozczulający wpis opublikowała na swoim Instagramie młoda mam Małgorzata Walczak. Co napisała?

 

Polecamy także: Filip Chajzer przez lata przeszedł niesamowitą metamorfozę! Zobacz, jak się zmieniał

 

Małgorzata Walczak o narodzinach synka

Alex przyszedł na świat 26 października. Kiedy jeszcze Małgorzata była w ciąży, Filip Chajzer zdradził, że planują nazwać synka Jerzy, ale już po porodzie rodzice zmienili zdanie.


2 listopada mały Alex skończył tydzień. Jego mama opublikowała w związku z tym na Instagramie zdjęcie z kartką „Mam już tydzien” i zamieściła bardzo czuły wpis:

„Zakochałam się bez pamięci! Zupełnie zmienił nasz świat wprowadzając do niego ogrom szczęścia, którego nie da się opisać. I chociaż brakuje mi czasu na sen, prysznic czy zjedzenie śniadania, to wszystko jest już nieistotne:) On jest małym wielkim cudem :) #wielkamilosc #mojakruszyna #radość #kocham #baby”.

 

 

Czytaj też: Filip Chajzer został tatą! Dziennikarz opublikował zagadkowy wpis i jego fani nie mają już wątpliwości!


Tragedia w życiu Filipa Chajzera

W lipcu 2015 roku w wypadku samochodowym zginął ukochany syn Filipa Chajzera, dziewięcioletni Maksymilian. Dziennikarz zniknął na jakiś czas, by w spokoju przeżyć żałobę. Zaangażował się w tym czasie w działalność charytatywną. Dzięki jednej z jego akcji internauci zebrali ponad pół miliona złotych, które trafiły na konto jednego z hospicjów dla dzieci.

 

Dzięki wsparciu najbliższych dziennikarz dochodził do siebie, choć wielokrotnie podkreślał, że nie wie czy kiedykolwiek pogodzi się z tym co się stało.

 

Czytaj także: Poruszające słowa Zygmunta Chajzera o zmarłym wnuku: „To nigdy nie przestanie boleć. Był moją największą miłością”

 

Nowe życie Filipa Chajzera

W zeszłym roku w życiu Filipa Chajzera pojawiła się Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP Info.  Z ukochaną kobietą u boku, dziennikarz powoli stanął na nogi.

 

 

"Ty druha we mnie masz..." ;) pięknie jest w wakacje a niebo nieprawdopodobne ! #wieczór #magia #plywamy

Post udostępniony przez Gosia Walczak (@gosia_walczak)

Zakochani w blasku zachodzącego słońca


W maju tego roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że dziennikarz znów zostanie tatą. I tak się stało.

 

Na balu TVN już z widocznym brzuszkiem

 

Szczęśliwym rodzicom, jeszcze raz gratulujemy!

 

Polecamy także: Czas Zygmunta i Filipa Chajzerów! Jak powrócili na szczyt i co mówili o swoich relacjach w VIVIE!?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.