Weronika Kostyra 9 listopada 2017 09:00
1/7
Paris Jackson
Copyright @Instagram @parisjackson
1/7

 

Paris Jackson nie miała łatwego dzieciństwa. Od urodzenia była w centrum zainteresowania mediów, a jako jedenastolatka straciła ukochanego tatę, Michaela Jacksona. Dziewiętnastolatka coraz pewniej sama wkracza w show-biznes i rozwija własną karierę. Ma jednak ciekawy pomysł na swój wizerunek.

 

Paris Jackson stawia na naturalność

Paris jest fanką przyrody i stara się żyć w zgodzie z naturą, to znaczy, że nastolatka zupełnie zrezygnowała z depilacji i bez skrępowania eksponuje włoski na ciele. Wiele razy pozowała na czerwonym dywanie z nieogolonymi pachami, nogami czy nawet zupełnie bez makijażu. Takie same zdjęcia pokazuje w mediach społecznościowych. Pod jednym ze zdjęć zdradziła nawet, że rywalizuje ze swoimi braćmi o to, kto zapuści dłuższe włosy na nogach.

 

Dziewczyna odważnie przeciwstawia się obowiązującym konwenansom i presji dotyczącej wyglądu. Jej naturalność budzi jednak mieszane uczucia. Z jednej strony jej postawa budzi pewien podziw, większość Internautów uważa jednak, że jest to nieestetyczne. Jakie jest Wasze zdanie?

 

W galerii możecie zobaczyć naturalne zdjęcia Paris Jackson.

 

 

Zobacz także: Paris Jackson: „Kiedy dorastałam, byłam, jako jedyna dziewczynka, ulubienicą taty, księżniczką”

3/7
Paris Jackson
Copyright @Instagram @parisjackson
3/7
5/7
Paris Jackson
Copyright @Instagram @parisjackson
5/7
7/7
Paris Jackson
Copyright @Instagram @parisjackson
7/7

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!