Paris Jackson
Fot. Instagram @parisjackson
O TYM SIĘ MÓWI

Paris Jackson trafiła do szpitala po nieudanej próbie samobójczej?

Jest ostry komentarz córki Michaela Jacksona!

Konrad Szczęsny 17 marca 2019 10:01
Paris Jackson
Fot. Instagram @parisjackson

To dla niej wyjątkowo trudny czas. Mimo że Paris Jackson na początku tygodnia poinformowała, że w związku z premierą kontrowersyjnego dokumentu Leaving Neverland „nie zamierza bronić ojca”, ponieważ „nie może powiedzieć nic, co nie zostało już powiedziane w jego obronie” i poparła jednocześnie działania rodziny, które dążą do oczyszczenia imienia zmarłego w 2009 roku króla popu, według najnowszych doniesień próbowała popełnić samobójstwo! Jaka jest prawda? Sama zainteresowana skomentowała to w dosadny sposób na Twitterze.

Paris Jackson trafiła do szpitala. Córka Michaela Jacksona próbowała popełnić samobójstwo?

Według doniesień portalu TMZ, w sobotę rano, około godziny 7.30, ratownicy medyczni przetransportowali nieprzytomną Paris Jackson z jej domu w Los Angeles do szpitala po tym, jak podjęła próbę samobójczą. Informatorzy serwisu twierdzą, że córka Michaela Jacksona miała podciąć sobie żyły na nadgarstkach. Jej stan jest już jednak stabilny.

Wszystkiemu ma być oczywiście winne zamieszanie wokół zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona, które nastąpiło po premierze kontrowersyjnego dokumentu, w którym James Safechuck i Wade Robson, którzy w dzieciństwie pozostawali w bliskiej relacji z królem popu, oskarżyli go o czynności pedofilskie, w tym gwałt.

Paris Jackson komentuje informacje o tym, że próbowała popełnić samobójstwo

12 godzin temu za pośrednictwem Twittera Paris Jackson dała jednak jasno do zrozumienia, co myśli na temat publikacji serwisu TMZ. Opublikowała wpis, w którym stwierdziła, że są to „pierd****i kłamcy”. W ten sposób zdementowała informacje podane przez portal.

Warto jednak przypomnieć, że krótko po premierze Leaving Neverland pojawiły się pierwsze doniesienia, jakoby jedyna córka Michaela Jacksona przeżywała w związku z oskarżeniami kierowanymi pod adresem jej ojca głębokie załamanie. To tym bardziej prawdopodobne, że według dostępnych informacji, od momentu śmierci króla popu w 2009 roku zmaga się z depresją, zaś w 2013 roku miała po raz pierwszy targnąć się na życie  

Paris Jackson, Prince Michael Jackson I,
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.