Paris Jackson
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Rozstała się z chłopakiem. Wspiera środowisko LGBT. Czy Paris Jackson jest biseksualna?

KATARZYNA PIĄTKOWSKA 5 kwietnia 2017 11:45
Paris Jackson
Fot. Getty Images

Ma dopiero 19 lat a za sobą próbę samobójczą, depresję, uzależnienie od narkotyków, i nieudany związek. Ma też dużo tatuaży i podobno skłonności biseksualne. Paris Jackson, jedyna córka Michaela Jacksona, próbuje odnaleźć się w świecie show-biznesu. Co chwila media podają na jej temat informacje, które elektryzują fanów króla popu.

Zobacz też: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

Związki Paris Jackson

Rok temu paparazzi przyłapali osiemnastolatkę w Nowym Jorku. Była tam z koleżanką i czule ją całowała, a potem zwiedzały miasto trzymając się za ręce. Wbrew plotkom o tym, że jest lesbijką Paris związała się z 26-letnim muzykiem. Chciała stworzyć z nim rodzinę. Jesienią Snoody wprowadził się do jej domu, który odziedziczyła po ojcu.

Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu. Podobno Paris, która w końcu odkryła jak ma wyglądać jej kariera w show-biznesie zmieniła priorytety. I to właśnie kariera stała się dla niej najważniejsza. Niedawno pojawiła się na okładce magazynu Rolling Stone, chwilę później wystylizowana na Madonnę wzięła udział w kampanii Chanel i rozpoczęła zdjęcia do serialu „Star”.

Plotkowano też, że szybko pocieszyła się po rozstaniu i związała się z byłym członkiem zespołu The Only Way To Essex Tomem Kimberlym. To jednak okazało się też nieprawdą. Paris i Tom podobno są tylko przyjaciółmi.

Polecamy także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

Paris Jackson wspiera środowiska LGBT

I znów powróciły plotki, o tym, że Paris jest lesbijką. Na Twitterze gwiazda zamieszcza wpisy sugerujące, że wspiera środowisko LGBT (ale też uchodźców, ubogich, maltretowane kobiety). Gdy dwa dni temu pojawiła się na gali Glaad Media Awards, podczas której przyznawane są nagrody tym filmom, które w pozytywny i sposób zajmują się tematyką LGBT wszyscy zachwycali się jej kreacją i… zastanawiali się nad jej orientacją seksualną. Podobno Paris, zapytana dlaczego zgodziła się na udział w uroczystości i o jej wsparcie dla środowiska LGBT stwierdziła, że robi to, bo jest biseksualna. Podobno, bo takie informacje podaje źródło, które uchodzi za niewiarygodne. W jednym z wywiadów, żartując wspomniała, że kiedyś opowiedziała tacie, że zakochała się w dziewczynie z okładki gazety. Odpowiedział, że może powinna znaleźć sobie jakąś dziewczynę. Być może Paris Jackson weźmie sobie jego radę do serca. Jedno wiadomo na pewno - Paris wiedzie życie na świeczniku i o wszystkich jej poczynaniach i decyzjach będziemy informowani na bieżąco.

Polecamy też: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.