Agata Duda, Andrzej Duda, Donald Trump, Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Polska para prezydencka spotkała się z Melanią i Donaldem Trumpami w Białym Domu!

Agata Duda przyćmiła pierwszą damę USA...

Weronika Kostyra 13 czerwca 2019 06:00
Agata Duda, Andrzej Duda, Donald Trump, Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Agata i Andrzej Dudowie są w trakcie oficjalnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Spotkali się z amerykańską parą prezydencką, aby omówić kwestie militarne oraz budowa stałej bazy wojsk USA w Polsce. Melania i Donald Trumpowie przyjęli gości w Białym Domu. Jak wypadły obie pary?

Agata i Andrzej Dudowie w Białym Domu

To kolejna wizyta polskiej pary prezydenckiej w Waszyngtonie. Poprzednia wizyta miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Świadczy to o bliskich relacjach między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Przypomnijmy, że Donald Trump był w Polsce w lipcu 2017 roku. Nasz kraj był jednym z pierwszych europejskich państw, które odwiedził jako prezydent USA. Tym razem podczas spotkania z Donaldem Trumpem, polski Prezydent omówił kilka ważnych dla naszego państwa kwestii. Trump zapowiedział, że zamierza wkrótce znowu odwiedzić Polskę.

Mimo że w czasie spotkania na pierwszym miejscu jest polityka, uwagę zwracały też kreacje, jakie wybrały pierwsze damy. Agata Duda zachwyciła swoją stylizacją. Na spotkanie z Donaldem i Melanią Trumpami, żona Andrzeja Dudy wybrała czarno-białą kreację, która podkreśliła idealną sylwetkę pani prezydentowej. Agata Duda zazwyczaj decyduje się na klasykę, ponieważ wie, że wygląda w niej bardzo dużo. Stylizacji Melanii Trump nie można niczego zarzucić, jednak nie powaliła ona na kolana. Pierwsza dama USA miała na sobie elegancki jasnoróżowy garnitur. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇺🇸 Rozmowy Par Prezydenckich w Gabinecie Owalnym @whitehouse #PADwUSA

Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)

Agata Duda, Andrzej Duda, Donald Trump, Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.