Adil Rami, Pamela Anderson, 24 maja 2019
Fot. Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat Pameli Anderson. Aktorka rozstała się z 18 lat młodszym partnerem

Francuski piłkarz zdradzał seksbombę z innymi kobietami. „Jestem tym zdruzgotana”, napisała

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2019 07:44
Adil Rami, Pamela Anderson, 24 maja 2019
Fot. Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Miał być ślub, jest wielkie rozstanie w atmosferze skandalu. Wydawało się, że Pamela Anderson rozkwitła u boku młodszego o 18 lat piłkarza Adila Ramiego. To dla niego przeprowadziła się z Malibu do Marsylii. Niestety, po dwóch latach ich związek przeszedł do historii. Co gorsza, gwiazda Słonecznego Patrolu ujawniła, że wielokrotnie była zdradzana przez Francuza!

Pamela Anderson o zdradach byłego kochanka

Dla 51-latki to ogromny cios. W wywiadzie rok temu zapewniała, że u boku piłkarza Adila Ramiego odnalazła szczęście. „Troszczy się o mnie. Mamy bardzo zdrowe, proste, cudowne życie bez tych wszystkich fajerwerków. On jest niesamowity. To dobry facet, naprawdę dobry facet”, zwierzała się wyraźnie wzruszona w wywiadzie dla Dailymaila w lutym. To właśnie dla poznanego w 2017 roku Francuza przeprowadziła się z Malibu do Marsylii. Niestety, po dawnej sielance nie ma już śladu...

Pamela Anderson zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała fanów i media, że rozstała się z o 18 lat młodszym mężczyzną. Ujawniła również powody tej decyzji.

„Ostatnie (ponad dwa) lata mojego życia były jednym wielkim kłamstwem. Byłam oszukiwana, zwodzona, że niby łączyła nas „wielka miłość”. Jestem zdruzgotana tym, o czym dowiedziałam się w ciągu ostatnich kilku dni. Tym, że on prowadził podwójne życie. Zwykł żartować z innych „graczy”, którzy mieli dziewczyny mieszkające na tych samych ulicach, co ich żony. Nazywał ich potworami...”, wspomina rozemocjonowana gwiazda.

Okazuje się, że Adil Rami miał wiele intymnych relacji z innymi kobietami. 

„Ale najgorsze jest to, że okłamał wszystkich. Jak to jest możliwe, żeby kontrolować dwa serca i umysły kobiet w tak perfidny sposób. Jestem pewna, że były jeszcze inne. On jest potworem. Jak mogłam pomóc tak wielu osobom i nie być wystarczająco mądra, żeby pomóc samej sobie?”, pyta retorycznie aktorka.

Fani wspierają Pamelę Anderson

W komentarzach zaroiło się od wyrazów wsparcia od fanów i znajomych celebrytki. Podkreślili, że z pewnością znajdzie ona jeszcze miłość i odpowiedzialnego oraz dojrzałego partnera.

Zdrada Adila Ramiego to dla Pameli Anderson ogromny cios z jeszcze innego powodu. Słynie ona bowiem z burzliwych związków. Szczególnie tragiczne było dla niej małżeństwo z Tommym Lee, który znęcał się nad nią fizycznie oraz psychicznie  

Pamela Anderson poinformowała o rozstaniu za pośrednictwem Instagramu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s hard to accept 💔 The last (more than) 2.years of my life have been a big lie. I was scammed, led to believe ... we were in « big love »?. I’m devastated to find out in the last few days. That he was living a double life. He used to joke about other players who had girlfriends down the street in apartments close to their wives. He called those men monsters. ? But this is worse. He lied to all. How is it possible to control 2 women’s hearts and minds like this - I’m sure there were others. He is the monster. How could I have helped so many people @ndvhofficial and not be wise enough or able to help myself.

Post udostępniony przez The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson)

Pamela Anderson i Adil Rami byli parą przez ponad dwa lata:

Adil Rami, Pamela Anderson, 24 maja 2019
Fot. Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.