O TYM SIĘ MÓWI

Pamela Anderson ostro o byłym mężu: „To przykład pijaka, egoisty i socjopaty’’

Gwiazda ujawnia nieznane kulisy związku z Tommym Lee

Damian Duda 24 marca 2018 07:30

O tym, że stosunki pomiędzy Pamelą Anderson a jej byłym mężem są napięte, wiedzą wszyscy. Jednak ostatnia wypowiedź aktorki nie pozostawia wątpliwość, że pomimo iż ich małżeństwo zakończyło się blisko dwadzieścia lat temu (!), gwiazda nadal nie wybaczyła byłemu partnerowi.

Syn Pameli Anderson pobił... swojego ojca

To była miłość od pierwszego wrażenia. Dosłownie. Pamela Anderson i Tommy Lee pobrali się zaledwie  po czterech dniach znajomości, 19 lutego 1995 roku. I choć mają razem dwóch synów, 21-letniego Brandona i 20-letniego Dylana, ich kontakty nie należą nawet do poprawnych.

Chcecie wiedzieć, jak wygląda diabeł? Jak on!

A sytuacji nie naprawiają stosunki dzieci aktorki z ich biologicznym ojcem. Kilkanaście dni temu media rozpisywały się na temat bójki, do której doszło pomiędzy synem gwiazdy a jej byłym mężem. Na Instagramie Tommy Lee opublikował post, w którym opisał całe zajście.

„Moja narzeczona i ja byliśmy w łóżku, kiedy mój syn wpadł do pokoju i mnie zaatakował. Poprosiłem go, żeby opuścił dom, ale nie posłuchał i uderzył mnie tak, że straciłem przytomność. Uciekł przed policją. Tak wygląda prawda’’, relacjonował były mąż aktorki.

Pamela Anderson o byłym mężu 

W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Pamela Anderson, gwiazda w ostrych słowach wypowiedziała się na temat byłego męża. Aktorka oczywiście odniosła się do głośnej bójki sprzed kilkunastu dni, stając po stronie syna. „Brandon działał w samoobronie, bał się o życie’’, wyznała w rozmowie z mediami.

Anderson wciąż nie wybaczyła byłemu mężowi. „Mój syn uderzył go w imieniu wszystkich ludzi, których ten drań skrzywdził’’, dodała. W wypowiedzi gwiazdy Słonecznego patrolu nie zabrakło ostrych słów. „To przykład pijaka, egoisty i socjopaty. Chcecie wiedzieć, jak wygląda diabeł? Jak on’’, skwitowała Pamela.

Myślicie, że gwiazda kiedyś wybaczy mężczyźnie? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?