Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Ozzy Osbourne cierpi na chorobę Parkinsona. Znany muzyk nie przypomina siebie

Najnowsze zdjęcia artysty zaniepokoiły fanów

Ksenia Krasko 31 sierpnia 2020 16:51
Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne
Fot. Getty Images

W styczniu tego roku wyszło na jaw, że słynny wokalista rockowy Ozzy Osbourne cierpi na chorobę Parkinsona. Diagnozą muzyka podzieliła się z mediami jego żona Sharon, z którą związany jest od ponad czterdziestu lat. „Odczuwam drętwienie ręki, nogi odmawiają czasem posłuszeństwa”, przyznał artysta. Nie poddaje się chorobie, ale na najnowszych zdjęciach trudno go rozpoznać.

Ozzy Osbourne chory na Parkinsona. Nowe zdjęcia

Para nie pojawia się zbyt często publicznie, ale paparazzi udało się zrobić kilka fotografii małżeństwa Osbournów podczas ich zakupów w Los Angeles. Najnowsze zdjęcia Ozzy’ego (dostępne tutaj) zszokowały i zmartwiły jego fanów. Artysta wyraźnie schudł i przestał farbować włosy, więc teraz jest całkowicie siwy.

„Jest kilka odmian choroby Parkinsona. Nie jest to żaden wyrok śmierci, ale wpływa na sprawność układu nerwowego”, tłumaczyła Sharon Osbourne podczas rozmowy z programem Good Morning America.

„Po ostatniej operacji odczuwam drętwienie ręki, moje nogi odmawiają czasem posłuszeństwa. Nie wiem, czy takie są objawy Parkinsona, ale jest to duży problem. W trakcie zabiegu wycięli mi niektóre nerwy. Nigdy nie słyszałem o tego typu bólach nerwowych, jest to dziwne uczucie”, dodał Ozzy Osbourne.

Muzyk odwołał trasę koncertową z powodu kontuzji szyi, której nabawił się po niefortunnym upadku w zeszłym roku. Miał również pojechać na leczenie do kliniki w Szwajcarii, jednak ze względu na pandemię koronawirusa i zamknięcie granic, termin przełożono.

Pomimo problemów zdrowotnych, nie zamierza znikać z show biznesu. „Wiesz, kiedy przejdę na emeryturę? Kiedy usłyszę, jak przybijają pokrywę do mojego grobu”, żartował ostatnio. Dodał, że planuje dokończyć przerwaną trasę No More Tours II, jak tylko sytuacja z pandemią będzie opanowana. 

Źródło: Daily Mail, WP

Ozzy Osbourne w 2014 roku

Ozzy Osbourne
Fot. Getty Images

Sharon i Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.