Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Otylia Jędrzejczak zostanie po raz drugi mamą!

Gwiazda pokazała swój zaokrąglony brzuszek

Sabina Zięba 19 maja 2019 17:45
Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak dwa lata temu została po raz pierwszy mamą. Teraz podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną, bo spodziewa się kolejnego dziecka!

Drugie dziecko Otylii Jędrzejczak

Pływaczka od kilku lat związana jest z nauczycielem wychowania fizycznego i byłym koszykarzem Cracovii Kraków, Pawłem Przybyłą. Wspólnie wychowują 2-letnią Marcelinę. Za kilka miesięcy ich rodzina znów się powiększy, ponieważ gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jest w ciąży.

Otylia wyznała: „Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce”.

Opublikowała również fotografię z wiosennego spaceru, na której wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuszek. Serdecznie gratulujemy!  

Otylia Jędrzejczak w ciąży

Otylia Jędrzejczak z partnerem

Otylia Jędrzejczak z córką
Fot. Instagram @otyliaswim

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!