Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Otylia Jędrzejczak zostanie po raz drugi mamą!

Gwiazda pokazała swój zaokrąglony brzuszek

Sabina Zięba 19 maja 2019 17:45
Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak dwa lata temu została po raz pierwszy mamą. Teraz podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną, bo spodziewa się kolejnego dziecka!

Drugie dziecko Otylii Jędrzejczak

Pływaczka od kilku lat związana jest z nauczycielem wychowania fizycznego i byłym koszykarzem Cracovii Kraków, Pawłem Przybyłą. Wspólnie wychowują 2-letnią Marcelinę. Za kilka miesięcy ich rodzina znów się powiększy, ponieważ gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jest w ciąży.

Otylia wyznała: „Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce”.

Opublikowała również fotografię z wiosennego spaceru, na której wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuszek. Serdecznie gratulujemy!  

Otylia Jędrzejczak w ciąży

Otylia Jędrzejczak z partnerem

Otylia Jędrzejczak z córką
Fot. Instagram @otyliaswim

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.