Efekt końcowy robi wrażenie!

Olga Figaszewska 6 stycznia 2019 19:43

Są skłonni do ogromnych poświęceń i zaangażowania. Nie tylko emocjonalnego, ale również fizycznego. Często dla jednej roli aktorzy decydują się na diametralną zmianę wizerunku. Poddają się restrykcyjnym dietom, spędzają dziesiątki godzin na siłowni, by wyrzeźbić sylwetkę, a inni wręcz przeciwnie, muszą w krótkim czasie przybrać na wadze. Efekt końcowy jest czasami porażający! Aktorzy mogą uciec od siebie i zbudować fascynującą kreację!

Jak aktorzy zmieniają się do roli? 

Małgorzata Kożuchowska musiała zrezygnować ze swojego ugrzecznionego wizerunku dla roli u Patryka Vegi. Dzięki temu zaprezentowała się w zupełnie nowej wersji!

„Jako kobieta chcę oczywiście być atrakcyjna i podobać się innym. Ale w pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza”, mówiła gwiazda rok temu w rozmowie z Faktem. Jak zmieniła się dla filmu Plagi Breslau? I którzy polscy aktorzy i aktorki przeszły podobną metamorfozę? Sprawdźcie sami! 

1/6
Piotr Adamczyk
Copyright @ROBERT WOLAŃSKI, Instagram Patryk Vega/@patryk_vega_official
1/6

Piotr Adamczyk dla roli w filmie  Patryka Vegi, Kobiety mafii 2 zgolił włosy i zapuścił brodę. Aktor wcieli się w postać twardego handlarza narkotyków!

2/6
Olga Bołądź
Copyright @
2/6

Olga Bołądź, dla roli w „Służbach specjalnych’’ również przeszła spektakularną metamorfozę. Ogoliła głowę i ciężko pracowała nad swoją sylwetką. Ćwiczyła co drugi dzień. 

3/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz, Instagram Patryk Vega/@patryk_vega_official
3/6

Małgorzata Kożuchowska również przeszła niezwykłą metamorfozę w Plagach Breslau. Blada cera, ciemne włosy, wygolone z jednej strony głowy... Żeby wejść lepiej w rolę, spała tylko dwie godziny na dobę.

4/6
Katarzyna Warnke
Copyright @Instagram/@kasiawarnke
4/6

Dla Katarzyny Warnke przygotowania do roli w filmie Klatka, w którym miała zagrać, również były trudne. Zmieniła nie tylko fryzurę, jej ciało również uległa diametralnej przemianie.

5/6
Julia Kamińska, BrzydUla
Copyright @Iza Grzybowska, RAFAL MESZKA/East News
5/6

Julia Kamińska jako BrzydUla

6/6
Tomasz Kot
Copyright @East News, materiały prasowe
6/6

Tomasz Kot jako Rysiek Riedel  zachwycał w filmie Skazany na bluesa

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.