Ewa Żarska, dziennikarka, nie żyje, śmierć
Fot. Facebook @ewazarska
O TYM SIĘ MÓWI

Radość ze świąt, tęsknota za wakacjami... Tak wyglądały ostatnie dni życia Ewy Żarskiej

Śmierć dziennikarki Polsatu wydaje się coraz bardziej tajemnicza

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2020 08:51
Ewa Żarska, dziennikarka, nie żyje, śmierć
Fot. Facebook @ewazarska

Ewa Żarska miała jedynie 45 lat, ale już za życia zapracowała na miano legendy dziennikarstwa śledczego. Mieszkanka Łodzi została znaleziona wczoraj rano w swoim mieszkaniu. Pierwsze informacje mówią o samobójstwie dziennikarki Polsatu, ale prokuratura, która wciąż bada sprawę, nie podaje żadnych szczegółów prowadzonego śledztwa. Wciąż nie wiadomo między innymi, czy w tę śmierć nie są zamieszane żadne osoby trzecie. Ostatnie wpisy Ewy Żarskiej nie wskazywały na to, by mogła chcieć odebrać sobie życie…

Ostatnie wpisy Ewy Żarskiej na Facebooku i Instagramie

Fani i przyjaciele dziennikarki nie mogą wyjść z szoku i smutku po tym, jak wczoraj w godzinach porannych podano informację o jej śmierci. Ewa Żarska była pełną życia osobą, która wiele energii poświęcała swojej pracy, sportowi czy zwierzętom. To wszystko było widoczne w jej ostatnich postach zamieszczanych w mediach społecznościowych…

Zobacz takżePodano datę i godzinę pogrzebu Ewy Żarskiej>>

Tydzień temu, gdy rozpoczynaliśmy Święta Wielkanocne dziennikarka zamieściła w sieci piękne życzenia. „W tym roku, dla wszystkich moich przyjaciół, znajomych i nawet nieznajomych, bo czemu nie, życzenia świąteczne mocno przemyślane: odwagi, ciekawości, zmian, byle nie stabilizacji ...bo stabilizacja motylka to szpilka”, czytamy na Facebooku Ewy Żarskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Tuż obok życzeń można zobaczyć też zdjęcia dziennikarki, która mimo zapracowania znajdowała czas na bieganie w swoim ulubionym lesie czy też, która cieszyła się z narodzin 4 szczeniaczków rasy chichuahua. Nie brakowało też publikacji związanych z pracą. W minionym tygodniu Ewa Żarska nagrywała materiał o tym, jak w dobie epidemii księża święcą wielkanocne pokarmy.

Świecenie koszyczków w Tumie pod Łęczycą pod Łodzią 😁 I wszystkiego bardzo fajnego dla Wszystkich 😁 polsatnews.pl

Opublikowany przez Ewę Żarską Sobota, 11 kwietnia 2020

Z kolei siódmego kwietnia pracowniczka Polsatu pożegnała Wiktora Batera. „Tego faceta zawsze chciałam poznać, imponował mi, był reporterem z krwi i kości. Tez bym kiedyś chciała umieć tak jak umiał On....Szkoda, że nie zdążyłam”,  napisała pod czarno-białym zdjęciem kolegi.

Ostatnią publikacją zamieszczoną przez 45-latkę na Instagramie było zdjęcie z plaży. Ewa Żarska wielokrotnie w ostatnim czasie podkreślała w swoim mediach społecznościowych, że tęskni za wyjściem do kina, restauracji, czy właśnie za wakacjami. „Tak mi się przypomniało ...ech. chce nad morze. JUŻ!”, podpisała archiwalną fotografię wykonaną w Jastarni. Z kolei na Facebooku 16 kwietnia o 19:14 dodała zdjęcie okładki swojej książki Łowca. Sprawa Trynkiewicza.

Kilka godzin później już nie żyła… Wszystkim bliskim Ewy Żarskiej składamy wyrazy najszczerszych kondolencji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.