Oscary 2020
Fot. Getty Images
OSCARY 2020

Kto zdobędzie najważniejszą nagrodę w świecie filmu? Rozdanie Oscarów coraz bliżej!

Wiemy, gdzie i kiedy obejrzysz ceremonię!

Ksenia Krasko 6 lutego 2020 13:45
Oscary 2020
Fot. Getty Images

To już 92. ceremonia wręczenia Oscarów! Rozdanie tych nagród filmowych co roku wzbudza wiele emocji, a na ogłoszenie wygranych czekają widzowie z całego świata. Kinomani z niecierpliwością czekają na galę – gdzie obejrzymy ją w tym roku?

Oscary 2020 transmisja online na żywo

Podobnie jak w zeszłym roku, to Canal+ wyemituje Oscarową galę – jako jedyna telewizja w Polsce. Jak czytamy na oficjalnej stronie kanału, relacja z Dolby Theatre rozpocznie się w nocy z 9/10 lutego, w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów Platformy Canal+, oraz wybranych sieci kablowych.

Relacja na żywo z Oscarów 2020 na viva.pl. Zapraszamy tutaj>>

Już chwile po północy zaczniemy obserwować, co dzieje się na czerwonym dywanie, a o 2:00 czasu polskiego rozpocznie się oficjalna transmisja wręczenia nagród. Canal+ wyemituje również skrót z gali, w poniedziałek 10 lutego o 22:30.

Kto ma największe szanse na Oscara? Wśród faworytów wymienia się Renee Zellweger, Scarlett Johansson, Joaquina Phoenixa i Brada Pitta. Jeśli chodzi o filmy, krytycy nie mają wątpliwości, że na statuetkę zasługują „Joker” w reżyserii Todda Philipsa, „1917” Sama Mendesa i „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino.

Jednak to kategoria najlepszy film międzynarodowy wzbudza największe emocje, ponieważ o Oscara walczy w tym roku film „Boże Ciało” Jana Komasy. Czy otrzyma nagrodę? Trzymamy kciuki!

Po najważniejsze i najświeższe informacje o Oscarach 2020 zapraszamy tutaj>>

Bądźcie z nami w oscarową noc – będziemy prowadzić dla Was relację na żywo!  Zapraszamy na viva.pl! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.