Olivia Colman
Fot. Instagram @theacademy
OSCARY 2020

Diane Keaton, Keanu Reeves, Olivia Colman... To oni wręczą tegoroczne Oscary!

Kto na pewno weźmie udział w ceremonii?

Ksenia Krasko 6 lutego 2020 16:45
Olivia Colman
Fot. Instagram @theacademy

W niedzielę 9 lutego (w nocy z 9 na 10 lutego, z niedzieli na poniedziałek) odbędzie się 92. ceremonia wręczenia Oscarów. I, jak zapowiadają organizatorzy, widzowie powinni przygotować się na wiele niespodzianek! Przede wszystkim, podobnie jak i w zeszłym roku, zabraknie jednego gospodarza ceremonii. Jednak tym razem, w przeciwieństwie do zeszłorocznej ceremonii, nie jest to decyzja przypadkowa.

Oscary 2020: kto wręczy statuetki?

W 2019 roku organizatorzy po prostu nie mieli czasu, aby wybrać odpowiedniego kandydata na zastępcę Harta, jednak szybko okazało się, że taka formuła gali ma swoje plusy – odnotowano znaczący wzrost oglądalności. Postanowiono więc, że w tym roku każda osoba, która pojawi się na scenie, będzie zabawiać publiczność i – w zależności od swojej roli – wręczać statuetkę lub zapowiadać występy muzyczne.

Kto wręczy Oscary 2020? Lista „gospodarzy” jest naprawdę imponująca! Keanu Reeves, Penelope Cruz, Shia LaBeouf, James Corden, Sigourney Weaver, Diane Keaton, Steve Martin, Timothy Chalamet, Will Ferrell, Gal Gadot, Mark Ruffalo, Olivia Colman, Regina King, Rami Malek – to tylko niektóre z gorących nazwisk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Five. More. Days. Let’s welcome to the #Oscars stage all of our talented presenters and performers!

Post udostępniony przez The Academy (@theacademy)

Po najnowsze i najświeższe informacje o Oscarach 2020 zapraszamy tutaj>>

Bądźcie także z nami w oscarową noc! Specjalnie dla Was poprowadzimy relację na żywo na viva.pl! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.