Orlando Bloom z babcią
Fot. instagram@OrlandoBloom
O TYM SIĘ MÓWI

Orlando Bloom żegna swoją 98-letnią babcię. Aktor pokazał wzruszające zdjęcia…

„Jestem wdzięczny. Kocham Cię”

Monika Katarzyna Krupska 8 października 2018 16:01
Orlando Bloom z babcią
Fot. instagram@OrlandoBloom

Orlando Bloom właśnie podzielił się z fanami wzruszającym zdjęciem ze swoją babcią. Aktor odwiedził 98-latkę w szpitalu. Niestety jej stan nie jest już najlepszy. Bloom pożegnał babcię, z którą był bardzo zżyty. „Jestem tak wdzięczny, że Cię mam babciu Dorrie. Kocham cię”, napisał żegnając babcię. Dodał, że uroni łzę, gdy tylko przyjdzie mu wspominać niedzielne obiady i spacery. Zaapelował również do fanów, prosząc ich aby doceniali bliskość drugiej osoby. 

„Wszyscy się uśmiechamy, żyjemy, śmiejemy się i obejmujemy: babcię, matkę, siostrę, ciotkę, żonę, dziewczynę, córkę, przyjaciela, dziecko, noworodka. Rodzimy się, starzejemy się, chorujemy i umieramy. Kochamy i dajemy miłość”, czytamy w social mediach aktora. 

Wsparcie w tej trudnej chwili okazała Orlando jego dziewczyna, Katy Perry. W komentarzu pod zdjęciem napisała: „Kocham cię mój aniele”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I thought I looked handsome...love an edit 🤪

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?