Orlando Bloom z babcią
Fot. instagram@OrlandoBloom
O TYM SIĘ MÓWI

Orlando Bloom żegna swoją 98-letnią babcię. Aktor pokazał wzruszające zdjęcia…

„Jestem wdzięczny. Kocham Cię”

Monika Katarzyna Krupska 8 października 2018 16:01
Orlando Bloom z babcią
Fot. instagram@OrlandoBloom

Orlando Bloom właśnie podzielił się z fanami wzruszającym zdjęciem ze swoją babcią. Aktor odwiedził 98-latkę w szpitalu. Niestety jej stan nie jest już najlepszy. Bloom pożegnał babcię, z którą był bardzo zżyty. „Jestem tak wdzięczny, że Cię mam babciu Dorrie. Kocham cię”, napisał żegnając babcię. Dodał, że uroni łzę, gdy tylko przyjdzie mu wspominać niedzielne obiady i spacery. Zaapelował również do fanów, prosząc ich aby doceniali bliskość drugiej osoby. 

„Wszyscy się uśmiechamy, żyjemy, śmiejemy się i obejmujemy: babcię, matkę, siostrę, ciotkę, żonę, dziewczynę, córkę, przyjaciela, dziecko, noworodka. Rodzimy się, starzejemy się, chorujemy i umieramy. Kochamy i dajemy miłość”, czytamy w social mediach aktora. 

Wsparcie w tej trudnej chwili okazała Orlando jego dziewczyna, Katy Perry. W komentarzu pod zdjęciem napisała: „Kocham cię mój aniele”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I thought I looked handsome...love an edit 🤪

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.