Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. Filip Chajzer ujawnia szczegóły

Prezenter Dzień Dobry TVN zamieścił poruszający post

Gabriela Czernecka 26 listopada 2020 20:53
Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky

Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. Na Facebooku Filipa Chajzera pojawiło się kilka słów, w których dziennikarz ujawnił, jak wygląda sytuacja zdrowotna jego ojca: „Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek”, pisze wprost.

Zygmunt Chajzer przeszedł operację

Na Facebooku Filipa Chajzera pojawił się niepokojący post. Dziennikarz zamieścił w czwartek zdjęcie z tatą, pod którym napisał, że w ostatnich dniach stan zdrowia jego ojca, Zygmunta Chajzera nie był najlepszy. Okazuje się, że Zygmun Chajzer przeszedł operację. „Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach”, zaczyna swój post. Okazuje się, że wszystko zmieniła zwykła, rutynowa kontrola: „Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno”, pisze prezenter Dzień Dobry TVN. 

„Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania”, apeluje Filip Chajzer w swoich social mediach. Jego poruszający post szybko zyskał sporo komentarzy. Pojawiła się również masa słów wsparcia oraz... prywatne historie internautów. Listopad jest w Polsce miesiącem, w którym szczególnie zwraca się uwagę na problemy zdrowotne dotykające mężczyzn. W ubiegłym roku szczególnie głośno było o akcji Movember (tzw. wąsopad), która kontynuowana jest również w tym roku. Celem kampanii jest zmiana oblicza męskiego zdrowia, polegająca na zachęceniu mężczyzn do profilaktyki przeciwnowotworowej. Symbolem akcji stały się wąsy, czyli „widoczna” zmiana.

Internauci w komentarzach składają życzenia zdrowia: „zOby operacja poszła szybko i sprawnie a Tata wrócił do pełni zdrowia!”, pisze jeden. „Bardzo Was lubię jesteście niesamowicie zdystansowani, dowcipni, naturalni. Panie Zygmuncie dużo zdrowia, trzymany kciuki, Filip optymizmu!!!!”, dodaje drugi. Pozostaje nam dołączyć do życzeń!  

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers...

Opublikowany przez Filipa Chajzer Czwartek, 26 listopada 2020

Zygmunt Chajzer
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?