Agustin Egurrola
Fot. AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Agustin Egurrola przeszedł poważną operację oczu. Choreograf mógł stracić wzrok

Dziś musi pilnować jednej ważnej rzeczy

Rafał Kowalski 16 grudnia 2019 17:59
Agustin Egurrola
Fot. AKPA

Na co dzień pogodny, dowcipny i z ogromnym uśmiechem na twarzy. Dokładnie w ten sam sposób przez ostatnie tygodnie Agustin Egurrola prezentował się w programie Mam Talent, w którym ocenia uczestników. Nikt nie przypuszczał, że zaraz po zakończeniu show, choreograf będzie musiał poddać się poważnemu zabiegowi…

Jak Agustin Egurrola czuje się po operacji wzroku?

Po kilku miesiącach spędzonych na planie show TVN, Agustin Egurrola wrócił do swoich innych obowiązków i projektów. Jednym z nich jest przygotowanie tancerzy do występów w programie Jaka to melodia. Kilka dni temu odbyło się nagranie kolejnych odcinków, na którym znany choreograf doglądał pracy swoich podopiecznych osobiście.

Obecnych na miejscu dziennikarzy zastanowił fakt, że 51-latek przez cały czas ma na sobie okulary przeciwsłoneczne. Podejrzenie padło więc na jakiś rodzaj zabiegu, przez który choreograf musi uważać na oczy. Agustin Egurrola potwierdził te informacje. „Tak, miałem operację oczu. Czuję się dobrze, operacja się udała. Ten mój wzrok się pogarszał, ale już wszystko idzie w dobrym kierunku”, powiedział showman Super Expressowi.

Na szczęście, tancerz zgłosił się do lekarza w odpowiednim momencie i jego wzrokowi nie zagraża niebezpieczeństwo. Choreograf nie zdradził, jakie rodzaju operację przeszedł. Prawdopodobnie było to jednak usunięcie zaćmy, ponieważ do właśnie po niej pacjentów prosi się o zakładania okularów przeciwsłonecznych, ponieważ oczy stają się bardzo wrażliwe.

Tak czy tak, Agustinowi życzymy mnóstwo spokoju i szybkiego powrotu do formy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?