Magdalena Frąckowiak sprzedaje mieszkanie
Fot. Lagencia Grosby/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Frąckowiak przeszła poważną operację: „Nie wiedziałam, że umieram od środka”

Przez ostatni rok modelka ciężko chorowała

Rafał Kowalski 22 września 2019 16:53
Magdalena Frąckowiak sprzedaje mieszkanie
Fot. Lagencia Grosby/EAST NEWS

Magdalena Frąckowiak pracowała przez ostatni rok tak intensywnie jak zwykle. Z twarzy modelki nie schodził też podczas publicznych wyjść uśmiech. W najbliższym odcinku Top Model gwiazda będzie gościem specjalnym… Okazuje się jednak, że mimo świetnego samopoczucia i pędzącej kariery, Magdalenę Frąckowiak zaatakowała choroba. Modelka przeszła poważną operację.

Magdalena Frąckowiak o chorobie i operacji

Kilka godzin temu Magdalena Frąckowiak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala. To pod nim opisała, jak ciężki przeszła czas. Na fotografii gwieździe towarzyszy szwedzki lekarz, Per Heden. „Jedyny mężczyzna wart mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze”, zaczęła swój post modelka. „Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin”, dodała, nie zdradzając jednak, na co cierpiała.

34-latka wyznała, że uważa pozytywny przebieg operacji za cud. Na koniec jeszcze raz podziękowała lekarzowi. „Nie mam słów, by opisać, jak magiczny jest ten człowiek. To było naprawdę szczególne doświadczenie w moim życiu. Jestem obolała, ale czuję się lepiej i wiem, że moja energia wraca. Nie jestem religijną osobą, ale byłam dosłownie dotknięta ręką Boga”, napisała Magda Frąckowiak i zaznaczyła, że operacja, którą przeszła nie była zabiegiem poprawiającym urodę, co sugerowali niektórzy jej fani w komentarzach.

Magdalenie Frąckowiak życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do codziennych zajęć. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena)

Magdalena Frąckowiak w kampanii MOHITO
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!