Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Królikowski pokonał ciężką chorobę. Pomógł mu w tym jeden z najlepszych profesorów

Wiadomo, jak dziś czuje się aktor

Rafał Kowalski 27 września 2019 15:00
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cztery miesiące temu, w maju, ku zaskoczeniu widzów Twoja twarz brzmi znajomo, na finale programu zabrakło Pawła Królikowskiego. Nieobecność tę tłumaczono problemami ze zdrowiem aktora. Niedawno mąż Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przyznał się, że faktycznie walczył z ciężką chorobą. Jak czuje się dzisiaj?

Żona Pawła Królikowskiego o jego stanie zdrowia

Paweł Królikowski pierwszy raz opowiedział w jednym z odcinków najnowszego sezonu Twoja twarz brzmi znajomo o przebytej operacji. „Moje zdrowie nie było okej, musiałem więc coś z tym zrobić. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć”, mówił juror show. Wymieniony profesor jest specjalistą od neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali.

Jak dziś czuje się gwiazdor po tajemniczej chorobie, której nazwy nie znamy? „Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu”, zdradziła żona aktora w Fakcie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała też, że wszyscy bliscy pomagają wrócić aktorowi do formy. „Wszyscy się włączają. Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i współgramy. I dzięki temu to wszystko jest do ogarnięcia. W takiej sytuacji rodzina to jest potęga. Wszyscy bardzo się mobilizują i pomagają, żeby mógł pracować i normalnie żyć”, powiedziała aktorka serialu Klan Faktowi.

Panu Pawłowi życzymy dużo zdrowia i spokoju. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4.
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!