Daniel Olbrychski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne doniesienia na temat stanu zdrowia Daniela Olbrychskiego. Aktor potwierdził te niepokojące informacje

Konrad Szczęsny 20 stycznia 2018 11:30
Daniel Olbrychski
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

To dla Daniela Olbrychskiego i jego żony Krystyny Demskiej-Olbrychskiej trudne chwile. Nie dość, że w ostatnim czasie pożegnali dwie bliskie osoby, to teraz okazuje się, że niebawem aktor trafi do szpitala! Jaki jest jego stan zdrowia?

Zobacz też: Utracone dziecko, porzucona żona i czerwone porsche... Romans Maryli Rodowicz i Daniela Olbrychskiego wstrząsnął PRL-em!

Daniel Olbrychski o swoim stanie zdrowia. Dlaczego aktora czeka hospitalizacja?

Na skutek kontuzji z przeszłości Daniela Olbrychskiego czeka poważna operacja. O swoim stanie zdrowia poinformował na łamach jednego z tygodników. Nie ukrywa, że zabieg, któremu musi się poddać, to m.in. efekt uprawiania sportów wyczynowych.

Czeka mnie operacja biodra. Ale nie narzekam, a nawet się dziwię, że po tylu sportach wyczynowych, które uprawiałem, dopiero teraz mam problemy. Największym szczęściem w życiu jest po prostu żyć, czerpać z niego wszystko, co najpiękniejsze i wykorzystywać każdą chwilę”, zwierzył się gwiazdor w rozmowie z dziennikarzem „Życia na gorąco”.

Zobacz też: TYLKO U NAS! Zuzanna Łapicka-Olbrychska po raz pierwszy o poważnej chorobie, skomplikowanej relacji z ojcem i rozwodzie

Trudne chwile w życiu Daniela Olbrychskiego: śmierć Andrzeja Wajdy i brata Krzysztofa

W ostatnim czasie głośno było o tym, że w życiu Daniela Olbrychskiego nastały trudne chwile. Nie dość, że w październiku 2016 zmarł jego długoletni przyjaciel, wybitny reżyser Andrzej Wajda, to pół roku później odszedł również ukochany brat aktora, Krzysztof. Do tego doszły inne problemy rodzinne i osobiste, które odbiły się na zdrowiu Daniela Olbrychskiego: zatrzymanie przez policję wiosną 2015 roku, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu i zabranie mu prawa jazdy, ponad rok później wypadek, który spowodowała żona gwiazdora, Krystyna Demska-Olbrychska (potrąciła kobietę na pasach) oraz usunięcie go z obsady serialu „Klan” (prawdopodobnie z powodu poglądów politycznych).

Życzymy Danielowi Olbrychskiemu jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Polecamy też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.