Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak
Z ŻYCIA GWIAZD

Omenaa Mensah przeszła bardzo ciężką operację: „W Polsce się jej nie podjęto”

Gwiazda zdobyła się na odważne wyznanie

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2018 16:57
Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak

Omenaa Mensah jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu. Okazało się, że prezenterka pogody postanowiła z dala od mediów cieszyć się wyjątkowym czasem… macierzyństwa. W tym czasie gwiazda po raz drugi została mamą! Niestety szczęście w jej życiu prywatnym nie trwało zbyt długo. W wywiadzie Marcina Cejrowskiego dla Plejady wyznała, że zmagała się z ciężką chorobą. Co dolegało Omeniee?

Omenaa Mensah o ciężkiej chorobie

W najnowszym wywiadzie Omenaa wyznała, że była ciężko chora. Nikt nie spodziewał się po prezenterce takiego wyznania, bowiem zaledwie niedawno ujawniła, że po raz drugi została mamą. To dlatego na jakiś czas zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. Niestety jej szczęście z powiększenia rodziny nie trwało zbyt długo. Okazuje się, że pogodynka szybko podupadła na zdrowiu. Była w tak bardzo poważnym stanie, że konieczna była operacja. Więcej, w Polsce lekarze nie chcieli nawet podjać się tego zabiegu!

Wygląda na to, że prezenterce dolegało coś naprawdę poważnego, ale sama nie chce ujawniać zbyt wielu informacji na ten temat, bo jak mówi: „Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam”.

Dlaczego pogodynka zdecydowała się ujawnić rąbka tajemnicy? „Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki. Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto”. wyznała.

Omenaa jak widać nawet w ciężkich chwilach zachowuje optymizm. Popieramy takie podejście!  

Omenaa Mensah z córką Vanessą i z misiem
Fot. Krzysztof Opalinski, Instagram @omenaamensah

Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opalinski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.