Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej z młodszymi braćmi!

Jak się zmienili?

Sabina Zięba 25 maja 2020 15:05
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ciężko uwierzyć w to, że od śmierci Anny Przybylskiej minęło już sześć lat. Aktorka w wyniku przegranej walki z rakiem trzustki, zostawiła na świecie partnera, Jarka Bieniuka i trójkę dzieci. Dziś jej pociechy są już nastolatkami, powoli stając się młodymi gwiazdami Internetu. Jak teraz wyglądają?

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk oraz mały Kazik na sesji

W przeciągu tych kilku lat dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej niezwykle wyrosły. Oliwia ma dziś 17 lat, Szymon 14, a Jan zaledwie 8. Kilka miesięcy temu do ich grona dołączył Kazimierz, owoc burzliwego związku piłkarza z Martyną Gliwińską. Wiadomo, że rodzeństwo wspiera się na każdym kroku i łączy ich niezwykła relacja. Teraz mieli okazję wziąć udział we wspólnej sesji zdjęciowej.

W niedzielę 24 maja Oliwia Bieniuk podzieliła się na swoim InstaStory relacją z trwającego zamieszania. Wystylizowana nastolatka ustawiała się do fotografii wraz ze wszystkimi swoimi młodszymi braćmi. Najpierw wspólnie wesoło wyginali się przed lustrem, by następnie w spokoju pozować wylegując się na łóżku.

Zobaczcie jak wyglądali! Myślicie, że zrobią karierę?  

Oliwia Bieniuk z braćmi
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk z braćmi
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk z braćmi
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk z braćmi
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.