Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dla Olgi Kalickiej to wyjątkowe święta! Jedno zdjęcie rozczuliło jej fanów! 

Gwiazda wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Olga Figaszewska 26 grudnia 2018 11:15
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

To dla Olgi Kalickiej i jej partnera, Cezarego naprawdę magiczne święta! Chociaż do niedawna aktorka nie zwalniała tempa, przed Bożym Narodzeniem postanowiła skoncentrować się wyłącznie na rodzinie i wraz z ukochanym przygotować się do narodzin maleństwa. Gwiazda prezentuje się zjawiskowo! Właśnie zamieściła na swoim Instagramie świąteczne fotografie, które rozczuliły jej fanów. 

Święta Olgi Kalickiej 

Gwiazda serialu Rodzinka.pl  jeszcze przed świętami zaznaczała, że święta były by dla nich wyjątkowe, jeśli ich maleństwo pojawi się na świecie przed planowanym terminem. Okazuje się, że do narodzin pozostało jeszcze trochę czasu. 

,,Myślę, że to się wydarzy po Nowym Roku. Wszystko jest jednak możliwe, znamy różne historie”, przyznała Olga Kalicka niedawno w studio Pytanie na śniadanie

„Czuję się inaczej, bo to jednak stan totalnie wyjątkowy. Na pewno dużo, a właściwie całe życie się zmienia. (...) Wszystko się przewartościowuje”, dodała. Aktorka nie zdradziła płci maleństwa, jednak trwają spekulacje, że będzie to chłopiec. 

Olga Kalicka zwolniła tempo. W tym momencie poświęca się przygotowaniom do nowej, upragnionej roli. Jak najwięcej czasu spędza z najbliższymi. Aktorka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z ukochanym. 

„Pan Jezus nam się narodził! 😍 Narodził się w ubóstwie, tak niewiele potrzebował i wciąż chce tylko byśmy Go kochali.! ♥️ Życzymy Wam na te Święta miłości, wzajemnego szacunku i wsparcia. Nie bójmy się mówić KOCHAM. ♥️”, napisała Olga Kalicka. 

Przyszli rodzice pozują zakochani, czule obejmując się na tle choinki. A ciążowe krągłości aktorki podkreślała czerwona kreacja. To wspaniały widok! 

„Życzę szybkiego rozwiązania i mnóstwo siły oraz zdrowia dla Ciebie jak i maluszka, ślicznie wyglądasz 💖 ”, „Cos mam nosa na synusia?😍😍Zdrowych wesołych 🎄 🎅 🎅 ☃️ 🎁 🌟 ❄️”, „W takim świętym czasie oczekiwanie na Wasze dzieciąko zyskuje dodatkowej magii ❤️”, komentują internauci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wigilia!!! Już zaraz Narodziny Jezusa! 😍 Kto czeka na pierwszą gwiazdkę? ⭐️😍🙏🏼🎄

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.