Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

„Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Święta...”. Wyznanie Olgi Frycz zaniepokoiło fanów

Aktorka trafiła do szpitala!

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2019 15:45
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Ostatnie miesiące były dla Olgi Frycz dość intensywne. We wrześniu 2018 roku powitała na świecie córeczkę Helenkę, a rok później poinformowała, że rozstała się z wieloletnim partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem. Aktorka często dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie, przez co wydaje się być związana z obserwatorami. Ostatni wpis Olgi Frycz mocno zaniepokoił jej fanów...

Olga Frycz w szpitalu - co jej dolega?

„Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta”, wyznała aktorka na swoim profilu. Ujawniła, że zdrowie zawiodło ją tuż przed Bożym Narodzeniem, jednak nie zdradziła, dlaczego trafiła do szpitala.

Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów. Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu, w Warszawie, w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie”, dodała Olga Frycz.

Wytłumaczyła również, że nie spędzi świątecznego czasu w rodzinnym gronie, jednak najważniejsza osóbka pozostaje przy niej. „Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze, to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu”.

Aktorka złożyła też świąteczne życzenia fanom. „Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil. A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA”, napisała na swoim Instagramie.

My również życzymy Oldze Frycz jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎄❤️Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało 🤦🏼‍♀️).Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów . Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie. ——————- Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół❤️🎄Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu❤️🎄 Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil ❤️ A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA❤️🎄🙌🏻 #merrychristmas

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

TAGI #Olga Frycz

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.