Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański planują ślub? „Po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku”

Weronika Kostyra 30 listopada 2017 13:00
Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Bartek Wieczorek/LAF AM

 

To jedna z bardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Olga Bołądź i Sebastian Fabijański długo ukrywali swój związek i razem widziano ich zaledwie kilka razy. Widać wtedy było, że nie szczędzili sobie czułych gestów. Teraz okazuje się, że ich związek jest naprawdę poważny!

 

Sebastian Fabijański oświadczył się Oldze Bołądź

Poznali się na planie nowego filmu Patryka Vegi, "Botoks", gdzie już po kilku dniach byli nierozłączni. Szybko zamieszkali razem, ignorując plotki o rzekomych kryzysach ich relacji. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie jest tak silne, że postanowili się pobrać. „Fakt” twierdzi Olga Bołądź właśnie przyjęła oświadczyny ukochanego i na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy: „Teraz Olga już nie ma wątpliwości, że Seba myśli o niej na poważnie. Wcześniej miała obawy, czy z jego strony to nie przelotna miłostka. Opowiada już znajomym w teatrze, że po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku”, podaje źródło tabloidu.

 

Fot. East News

 

Aktorka ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, jest też mamą 4-letniego synka. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

 

Zobacz także: To już pewne, Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! Co mówią o swoim związku?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?