Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański planują ślub? „Po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku”

Weronika Kostyra 30 listopada 2017 13:00
Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Bartek Wieczorek/LAF AM

 

To jedna z bardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Olga Bołądź i Sebastian Fabijański długo ukrywali swój związek i razem widziano ich zaledwie kilka razy. Widać wtedy było, że nie szczędzili sobie czułych gestów. Teraz okazuje się, że ich związek jest naprawdę poważny!

 

Sebastian Fabijański oświadczył się Oldze Bołądź

Poznali się na planie nowego filmu Patryka Vegi, "Botoks", gdzie już po kilku dniach byli nierozłączni. Szybko zamieszkali razem, ignorując plotki o rzekomych kryzysach ich relacji. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie jest tak silne, że postanowili się pobrać. „Fakt” twierdzi Olga Bołądź właśnie przyjęła oświadczyny ukochanego i na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy: „Teraz Olga już nie ma wątpliwości, że Seba myśli o niej na poważnie. Wcześniej miała obawy, czy z jego strony to nie przelotna miłostka. Opowiada już znajomym w teatrze, że po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku”, podaje źródło tabloidu.

 

Fot. East News

 

Aktorka ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, jest też mamą 4-letniego synka. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

 

Zobacz także: To już pewne, Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! Co mówią o swoim związku?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.