Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To już pewne? Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! Co mówią o swoim związku?

Sabina Zięba 21 czerwca 2017 12:15
Fot. East News

We wtorek 20 czerwca w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera najnowszego filmu Juliusza Machulskiego pt. "Volta". W komedii zobaczymy m. in. Cezarego Pazurę, Tomasza Kota i Michała Żurawskiego, natomiast w główną bohaterkę wcieli się Olga Bołądź. To właśnie ona podczas wydarzenia przykuwała uwagę wszystkich obecnych i to wcale nie ze względu na zniewalającą kreację czy fantastyczną rolę, lecz przez jej... osobę towarzyszącą!

Polecamy też: Olga Bołądź obchodzi urodziny. Czego o niej nie wiecie? Co mówi o Bogu, sensie życia i synku?

Aktorka na premierę przybyła z Sebastianem Fabijańskim, znanym m. in. z roli Cukra w kultowym już "Pitbullu". Para wymieniała czułe spojrzenia oraz gesty i choć nie pozowali wspólnie do zdjęć na ściance, nie kryli się ze swoim uczuciem. Dodatkowo młody artysta w rozmowie z Faktem potwierdził: "Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej". Poznali się na planie nowego filmu Patryka Vegi, "Botoks", gdzie już po kilku dniach byli nierozłączni. Dodatkowo portal Pudelek donosi: "Już po kilku dniach znajomości nie wyobrażali sobie nawet chwili rozłąki. Gdy Olga jeździła na spektakle do innych miast, Sebastian jej towarzyszył. Dosłownie nie mogli od siebie oderwać rąk. Sytuacja trwa od miesiąca, ale związek jest bardzo intensywny. Olga od dawna nie była tak szczęśliwa i nie ma zamiaru tego ukrywać przed światem".

Fot. East News

Polecamy też: Sebastian Fabijański o Kindze Preis i sekretach planu #WszystkoGra. Wywiadu udzielił nam na boisku

Przypomnijmy, że Olga Bołądź uprzednio związana była już z osobami z branży. Między innymi z Mikołajem Roznerskim przez dwa lata tworzyła udany związek, niespodziewanie rozstając się w 2015 roku. Dwa lata temu Sebastian Fabijański rozstał się również ze swoją partnerką, Agnieszką Więdłochą. Od tamtej pory uchodził za samotnika. Fakt jakiś czas temu informował również: "Relacja Olgi z Mikołajem była poważna, ale czasami miała wrażenie, że to ona nosi spodnie w tym związku. Olga jest zdecydowana i chce by u jej boku pojawił się facet, który ją ujarzmi. Mikołaj temu nie podołał, bo ona potrzebuje silnego męskiego ramienia". Czy razem będą teraz szczęśliwi?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.