Kerastase
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Olej kokosowy i arganowy zamiast tradycyjnych kosmetyków. Te gwiazdy je uwielbiają

AS 22 marca 2017 12:43
Kerastase
Fot. East News

Olej kokosowy i arganowy to absolutne hity kosmetyczne ostatnich lat. Kobiety coraz częściej rezygnują z tradycyjnych kosmetyków i szukają takich, w których głównym składnikiem są cudowne oleje.

 

Zarówno olej arganowy, jak i olej kokosowy w kosmetyce sprawdzają się świetnie. Niesamowicie wpływają na cerę, skórę całego ciała oraz włosy. Naturalne oleje odżywiają, nawilżają i nadają zdrowego wyglądu.

 

Wśród fanek naturalnych olejów można znaleźć gwiazdy wielkiego formatu. Sprawdź, kto ich używa.

 

Miranda Kerr

 

Kerastase
Fot. East News

Australijska modelka mówi, że swoją urodę zawdzięcza olejowi kokosowemu. Kerr przyznaje, że używa go od 14. roku życia.

Nie ma dnia, żebym nie używała oleju kokosowego – mówi modelka. – Codziennie zjadam co najmniej 4 łyżki: dodaję go do sałatek, gotuję na nim, a czasem piję go nawet w filiżance zielonej herbaty.

Stosuje go również do odżywiania włosów i nawilżania twarzy.

 

Selena Gomez

 

Kerastase
Fot. East News

Również piosenkarka i aktorka Selena Gomez stawia na naturalne kosmetyki. Gwiazda potwierdziła podczas jednego z wywiadów, że uwielbia nakładać na włosy olej arganowy. Dodała, że wyglądają wtedy świetnie – są odżywione i szybciej rosną.

 

Kourtney Kardashian

 

Kerastase
Fot. East News

Gwiazda reality show Z kamerą wśród Kardashianów także jest fanką naturalnych masek do włosów. Według amerykańskiego portalu StyleBistro.com Kourtney co najmniej raz w miesiącu robi sobie maskę z oleju kokosowego, awokado, majonezu, jajka, oliwy z oliwek i oleju rycynowego.

 

Gisele Bundchen

 

Kerastase
Fot. East News

Olej arganowy i kokosowy to sekret urody brazylijskiej modelki. Bundchen mówi, że używa ich do pielęgnowania twarzy, ponieważ świetnie ją nawilżają i odżywiają.

 

Modelka podobno odmawia nawet smarowania się kremem z filtrem UV, bo według niej są jak „trucizna” dla skóry. Nakłada tylko olej kokosowy.

 

Gwyneth Paltrow

 

Kerastase
Fot. East News

Aktorka to prawdziwa fanka naturalnych produktów. Olej kokosowy stosuje w kuchni i do pielęgnacji. Uwielbia olejować nim włosy i nawilżać twarz oraz całe ciało.

 

W jednym z wywiadów przyznała również, że olejowi z kokosów zawdzięcza swój zniewalający uśmiech. Paltrow używa go do wybielania zębów.

 

Charlize Theron

 

Kerastase
Fot. East News

Używam go jako odżywki do włosów – mówi o oleju arganowym aktorka.

Dodaje, że dzięki maskom z tego oleju włosy rosną szybciej i są odżywione – dzięki naturalnej kuracji Theron pożegnała rozdwojone końcówki.

 

Kelly Osborne

 

Kerastase
Fot. East News

Gwiazda poświęciła jeden z postów na swoim blogom olejowi kokosowemu! Wychwalała w nim jego zbawienny wpływ na skórę oraz włosy. Kelly używa oleju również jako środka do demakijażu.

 

 

Olej kokosowy i arganowy znajdziesz w produktach nowej linii kosmetyków do włosów Ké​rastase – Aura Botanica. To idealne produkty do włosów normalnych i lekko wrażliwych (również farbowanych), które są matowe i suche oraz lekko się puszą. Dzięki produktom od Kérastase wszystkie te problemy znikną, bo włosy zostaną głęboko odżywione.

 

Fot. Materiały prasowe

W skład kosmetyków Aura Botanica wchodzi samoański olej kokosowy, który wnika we włókna włosów i zapewnia im głębokie odżywienie i wzmocnienie; marokański olej arganowy, który nawilża powierzchnię włosa oraz nadaje mu miękkości i połysku oraz olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy, dzięki któremu włosy stają się naturalne w dotyku i mają piękny zapach.

 

W kosmetykach Aura Botanica od Kérastase nie znajdziemy szkodliwych dla włosów silikonów oraz siarczanów. Produkty są wykonane w 98 proc. z naturalnych składników i są bezpieczne dla osób o wrażliwej skórze.

 

Produkty Aura Botanica od Kérastase można znaleźć na stronie internetowej marki.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…