Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Ola Kowalska dodała nowe zdjęcia na Instagramie. Fani: „Myślałam, że to Twoja mama!”

Ponadto córka piosenkarki ścięła włosy!

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2020 08:48
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska jest obserwowana w sieci równie chętnie, co jej mama. Wielbiciele początkującej projektantki mody kilka miesięcy temu życzyli jej wygrania z chorobą, która wyłączyła ją z życia na kilka tygodni. Dziś samopoczucie mieszkającej w Anglii Aleksandry jest lepsze, niestety czas spędzony w szpitalu pozostawił po sobie ślady. Gwiazda musiała obciąć włosy.

Ola Kowalska w krótkich włosach. Podobna do mamy?

Zanim Ola Kowalska podzieliła się na InstaStories zdjęciem, na którym ma krótką fryzurę, wcześniej dodała inne. Pozując przed lustrem faktycznie przypominała swoją sławną mamę, co nie umknęło uwadze internautów. „„Myślałam, że to Kasiula, a to córcia. Kopia Mamusi”, napisała jedna z obserwatorek. Inna zauważyła z kolei, że powtarzające się porównania do rodzicielki muszą być dla Oli męczące, szczególnie na jej własnym profilu. Młoda projektantka przyznała, że faktycznie potrzebna jest jej czasem duża dawka cierpliwości...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Jeszcze większe emocje wzbudziła wspomniana fotografia, na której Ola ma krótkie włosy. Fani zareagowali na jej decyzję o metamorfozie bardzo pozytywnie. Wiele osób pamiętało, że gwiazda szukała ostatnio sposobu na to, by jej rzadkie po chorobie włosy odzyskały dawny blask. „Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek!”, błagała niedawno Ola Kowalska w sieci.

Najprawdopodobniej okazało się, że ścięcie słabych włosów będzie najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Nowe pasma na pewno będą silniejsze i gęstsze.

Jak podoba się Wam Ola Kowalska w nowym wydaniu? 

Ola Kowalska w krótkich wlosach
Fot. InstaStories Oli Kowalskiej

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.