Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Ola Kowalska dodała nowe zdjęcia na Instagramie. Fani: „Myślałam, że to Twoja mama!”

Ponadto córka piosenkarki ścięła włosy!

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2020 08:48
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska jest obserwowana w sieci równie chętnie, co jej mama. Wielbiciele początkującej projektantki mody kilka miesięcy temu życzyli jej wygrania z chorobą, która wyłączyła ją z życia na kilka tygodni. Dziś samopoczucie mieszkającej w Anglii Aleksandry jest lepsze, niestety czas spędzony w szpitalu pozostawił po sobie ślady. Gwiazda musiała obciąć włosy.

Ola Kowalska w krótkich włosach. Podobna do mamy?

Zanim Ola Kowalska podzieliła się na InstaStories zdjęciem, na którym ma krótką fryzurę, wcześniej dodała inne. Pozując przed lustrem faktycznie przypominała swoją sławną mamę, co nie umknęło uwadze internautów. „„Myślałam, że to Kasiula, a to córcia. Kopia Mamusi”, napisała jedna z obserwatorek. Inna zauważyła z kolei, że powtarzające się porównania do rodzicielki muszą być dla Oli męczące, szczególnie na jej własnym profilu. Młoda projektantka przyznała, że faktycznie potrzebna jest jej czasem duża dawka cierpliwości...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Jeszcze większe emocje wzbudziła wspomniana fotografia, na której Ola ma krótkie włosy. Fani zareagowali na jej decyzję o metamorfozie bardzo pozytywnie. Wiele osób pamiętało, że gwiazda szukała ostatnio sposobu na to, by jej rzadkie po chorobie włosy odzyskały dawny blask. „Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek!”, błagała niedawno Ola Kowalska w sieci.

Najprawdopodobniej okazało się, że ścięcie słabych włosów będzie najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Nowe pasma na pewno będą silniejsze i gęstsze.

Jak podoba się Wam Ola Kowalska w nowym wydaniu? 

Ola Kowalska w krótkich wlosach
Fot. InstaStories Oli Kowalskiej

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.