Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ola Kowalska szokuje! Zamieściła gorące zdjęcie prosto z kąpieli

Pozuje na nim zupełnie nago... z butelką

Konrad Szczęsny 2 września 2020 14:07
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Zaskakuje, szokuje i prowokuje. Córka Kasia Kowalskiej nie obawia się przy tym reakcji internautów. Dała temu wyraz, publikując we wtorkowy wieczór fotografię prosto z wanny. 23-letnia Ola pozuje na niej z butelką, zakrywając nagie piersi ręką. Z kolei chwilę później opublikowała zdjęcia, na których okazuje czułość swojemu chłopakowi...

Ola Kowalska nago w wannie. Pozuje z butelką

W marcu przeszła poważne problemy zdrowotne, gdy trafiła do jednego z londyńskich szpitali z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Była intubowana i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Koniec końców testy nie potwierdziły tej diagnozy. Co dolegało córce Kasi Kowalskiej? O tym w wywiadzie opowiedziała jej sławna mama. Okazało się, że u Oli wykryto adenowirusa. Długa hospitalizacja negatywnie odbiła się na wyglądzie 23-latki. Jak przyznała na początku sierpnia, zaczęły wypadać jej włosy, dlatego też koniec końców ścięła je na krótko.

Stan jej zdrowia poprawił się, mimo że wciąż musi poddawać się rehabilitacji. Nie ma jednak problemu, by szokować na swoim profilu na Instagramie. Zamieszczenie odważnej fotografii we wtorkowy wieczór wywołało w sieci duże poruszenie. Jednak córka popularnej w latach 90. wokalistki już wiele razy udowadniała, że nie przejmuje się tym, co na temat publikowanych przez nią treści myślą inni. 

Nie inaczej jest i tym razem. Ola Kowalska na zdjęciu pozuje w wannie z butelką (przypomina ona te, w których sprzedaje się piwo), zaś nagie piersi zakrywa drugą ręką. Na twarzy 23-latka ma zieloną maseczkę pielęgnacyjną.

W komentarzach jedna z internautek dała wyraz swojemu sceptycyzmowi. „Nie wierzę, że jesteś córką Kasi Kowalskiej :(”, napisała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Ola Kowalska na zdjęciu z chłopakiem

Jeszcze tego samego wieczoru córka wokalistki zamieściła serię fotografii, na których pozuje w łazience z ukochanym. Już jakiś czas temu zaczęła publikować zdjęcia z tajemniczym chłopakiem (według niektórych medialnych doniesień ma on na imię Joshua), jednak o wybranku Oli Kowalskiej wiadomo niewiele. Wydaje się jednak, że są w sobie szaleńczo zakochani.

„To the moon and back” (na Księżyc i z powrotem)”, podpisała je 23-latka.

Trzymamy kciuki, by chłopak córki wokalistki okazał się tym jedynym!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

to the 🌛 and back

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pull up to parents evening like

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋✨💙

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.