Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

„Nowa sensacja kina”, Joanna Kulig na okładce francuskiego Elle!

To się nazywa sukces!

Rafał Kowalski 11 października 2018 16:05
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Choć wiele rodzimych aktorek dwoi się i troi, by zostać zauważonymi na świecie, to w tym przypadku broni się po prostu ogromny talent! Mowa o Joannie Kulig, która bez nadmiernego wysiłku podbija coraz większą część globu. Po fantastycznej roli w Zimnej wojnie mówi się, że gwiazda ma szansę na Oscara, a ponadto już niedługo zobaczymy 36-latkę w wysokobudżetowej amerykańskiej produkcji. Uwaga! To nie koniec zagranicznych sukcesów Kulig.

Joanna Kulig na okładce francuskiego Elle

Fani Joanny Kulig powinni być zachwyceni! Wizerunek aktorki zdobi najnowszy numer francuskiego wydania magazynu Elle. Dziennikarze podpisali główne zdjęcie hasłem, które ucieszyłoby każdą aktorkę. „Nowa sensacja kina”, możemy przeczytać na pierwszej stronie magazynu. Samym zdjęciem Joanna Kulig zdążyła się już pochwalić na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że mimo ciąży aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Niedługo zobaczymy ją w serialu Amazona pt. Hanna, który opowiada o 16-latce, która od dziecka na terenie Polski była szkolona przez tatę na profesjonalnego zabójcę. Joanna Kulig zagra mamę dziewczynki. Na planie aktorka miała wiele scen z uznanym Joelem Kinnamanem, znanym z takich filmów jak Legion samobójców, Robocop czy Nocny pościg.

Spodziewaliście się, że Joanna Kulig wzbudzi na świecie taką sensację? Na razie największe kciuki trzymamy za sukces najnowszego numeru francuskiego Elle. Okładka zapowiada przepiękną sesję wewnątrz… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE (@ellefr)

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?