Apart - męskie zegarki
Fot. Instagram / @adriancmurray, @FoodBabyNY
VIVA! Tylko u nas

Rodzicielstwo oczami ojców. To najlepsze konta na Instagramie ojców-blogerów

AS 12 czerwca 2014 14:54
Apart - męskie zegarki
Fot. Instagram / @adriancmurray, @FoodBabyNY

Mamy-bloggerki to żadna nowość. Dlaczego nie zacząć więc śledzić na Instagramie tatusiów, którzy są równie świetni w blogowaniu? Poznaj najciekawsze konta ojców na Instagramie!

 

Z okazji zbliżającego się dnia ojca postanowiliśmy pokazać Wam 5 kont na Instagramie, które udowadniają, że bycie ojcem to bezcenne doświadczenie.

 

Aubrey McCoy @aubreymccoy

 

 

We obviously had a blast.

Post udostępniony przez Aubrey McCoy (@aubreymccoy)

 

Nie dajcie się zwieść brodzie, tatuażom i zamiłowaniu do motocykli. Aubrey to ojciec o złotym sercu. Uwielbia dzielić się zdjęciami swojej rodziny: czwórki dzieci i żony.

Adrian C. Murray @adriancmurray

 

 

Feeling especially home sick for Idaho this week. June can't come soon enough. 😊

Post udostępniony przez Adrian C. Murray (@adriancmurray)

 

Adrian jest profesjonalnym fotografem, który zrobił furorę dzięki bajkowym zdjęciom, na których portretuje czwórkę swoich dzieci. Gra światłem, cudowne kolory i umiejętność uchwycenia idealnego momentu. Wszystko to sprawia, że Instagram pokazuje nam rodzicielstwo w najpiękniejszej formie.

Mike Chau @FoodBabyNY

 

 

Teraz coś dla miłośników dzieci i… jedzenia! Mike jest nowojorczykiem, który nadał nowego znaczenia hasztagowi #foodstagram. Mężczyzna każdy swój posiłek fotografuje tak, aby w tle widać było jego dzieci.

AkiraOozawa @sunmoooon

 

 

☻☻ 今朝のドヤ顔とイチゴ

Post udostępniony przez sunmoooon (@sunmoooon)

 

Akira jest japońskim grafikiem komputerowym, który dokumentuje na Instagramie dorastanie czwórki swoich dzieci. Największą popularnością cieszą się zdjęcia jego bliźniaczek – dwóch uroczych dziewczynek, których dzieciństwo widziane przez obiektyw ojca, wydaje się być cudowne.

Matt Robinson @RealFoodbyDad

 

 

To kolejny ojciec, który jest miłośnikiem jedzenia. Matt na swoim Instagramie pokazuje życie z trzema wiecznie głodnymi chłopcami. Znajdziemy tam mnóstwo prostych, ale efektownych przepisów kulinarnych i masę cudownych zdjęć obrazujących życie jego rodziny.

 

Dzień Ojca już tuż-tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Bez obaw! Mamy idealne rozwiązanie – zegarek!

TAGI #Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.