Królewskie życie

Ojciec Meghan nie pojawi się na ślubie córki!

Czeka go kolejna operacja...

Monika Katarzyna Krupska 16 maja 2018 17:31

Do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego pozostały już już tylko 3 dni! Na kilka dni przed królewskim wydarzeniem emocje sięgają zatem zenitu. Wszystkie przygotowania są oczywiście dopięte na ostatni guzik, lecz na jaw ciągle wychodzą nowe informacje na temat udziału rodziny panny młodej w uroczystości.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że ojciec aktorki, Thomas Markle kilka dni temu przeszedł zawał serca. Wszystko z powodu stresu związanego z listami jego syna, Thomasa Markle Juniora do magazynu People, w których próbował on oczernić siostrę i odwieść księcia Harry'ego od poślubienia aktorki. Doszedł do tego jeszcze stres spowodowany próbą sprzedaży zdjęć do magazynu. Ojciec aktorki za fotografie pokazujące jego przygotowania do ślubu miał dostać 100 tys. funtów! 

Po aferze związanej ze zdjęciami przyszła panna młoda wybaczyła ojcu wielką gafę. Jednak jego obecność na królewskim ślubie znów stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Jak podaje Daily Mail, Thomas nie weźmie udziału w uroczystości, ponieważ jeszcze dziś ma przejść poważną operację serca w prywatnym szpitalu w Meksyku. Później będzie musiał w nim zostać na kilka dni na obserwacji. 

Z najbliższej rodziny na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle ma pojawić się jedynie jej matka, Doria Ragland. Do ołtarza najprawdopodobniej zostanie poprowadzona przez księcia Karola lub księcia Williama.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.