Thomas Markle zdradził też, czego żałuje…

Monika Katarzyna Krupska 18 czerwca 2018 15:00

To był najgłośniejszy ślub tego roku, a jutro - 19 czerwca minie dokładnie miesiąc od tego spektakularnego wydarzenia! W maju Meghan Markle wyszła za mąż na księcia Harry'ego. Ślub i wesele pary było szeroko komentowane na całym świecie. Niestety jak to w takich przypadkach bywa, nie obyło się bez dramatów, a tych najwięcej było ze strony rodziny hollywoodzkiej aktorki. I choć bliscy rodziny, a także goście imprezy otrzymali zakaz komentowania uroczystości w mediach, ojciec Meghan właśnie udzielił kolejnego wywiadu! Co takiego powiedział? 

Thomas Markle o ślubie córki 

Tuż przed ślubem ojciec aktorki, Thomas Markle miał zawał i trafił do szpitala w Meksyku, w którym przeszedł operację. Nie uczestniczył w wydarzeniu, więc do Meghan przy prezbiterium dołączył książę Karol. Faktem tym nie był zadowolony Thomas, który swoje zdanie wyraził w programie Good Morning Britain. 

„Jestem tylko przypisem do najwspanialszego momentu dla mojej córki, a nie tatą, który zaprowadził ją do ołtarza. To mnie denerwuje”, powiedział w programie. Dodał, że czuje się zazdrosny o to, że książę Karol zajął jego miejsce, choć w tej sytuacji nie mogło być lepszego zastępcy podczas uroczystości. „Po prostu żałuję, że to nie ja trzymałem jej wtedy za rękę”, mówił. 

Thomas Markle wspomniał również prywatne rozmowy z księciem Harry'm, podczas których miał usłyszeć, że wnuczek Królowej Elżbiety II jest „otwarty na Brexit”. Jest to nie małym skandalem, ponieważ rodzina królewska nie powinna wypowiadać się na tematy polityczne. 

Kiedy Meghan będzie w ciąży? 

Od czasu ślubu media nieustannie dopatrują się u Meghan ciążowych krągłości. Zdaniem ojca księżnej Sussex tych niedługo będzie można się spodziewać, ponieważ żona księcia Harry'ego jest zdesperowana, aby jak najszybciej posiadać potomstwo. „Już wkrótce”, wyznał w programie 73-latek. 

Markle, który w najbliższym czasie planuje spotkać się z nowożeńcami wyznał, że gdy książę prosił go o rękę Meghan przez telefon, Harry obiecał mu nigdy nie podnieść ręki na przyszłą żonę. „Jesteś dżentelmenem, obiecaj mi, że nigdy nie podniesiesz ręki na moją córkę i oczywiście dostaniesz ode mnie pozwolenie”, mówił w ubiegłym roku 73-latek do księcia. 

Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie.  

 

1/6
księżna Meghan z mamą, Meghan Markle, Doria Ragland
Copyright @Getty Images
1/6

Mama Meghan Markle pojawiła się na ślubie córki

2/6
Książę Harry, książę William, księżna Meghan Markle
Copyright @East News
2/6

Uroczystość odbyła się 19 maja 2018 roku 

3/6
księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
3/6

Wydarzenie było najbardziej spektakularnym ślubem roku!

4/6
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
4/6

Na ślubie zabrakło ojca panny młodej, Thomasa Markle, który kilka dni przed wydarzeniem trafił do szpitala z powodu zawału

5/6
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
5/6

Królowa Elżbieta II nadała Meghan tytuł księżnej Sussex 

6/6
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
6/6

Jak myślicie kiedy Meghan zajdzie w ciążę?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.