KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ojciec Meghan do Harry'ego: „Obiecaj mi, że nigdy nie podniesiesz ręki na moją córkę”

Thomas Markle zdradził też, czego żałuje…

Monika Katarzyna Krupska 18 czerwca 2018 15:00

To był najgłośniejszy ślub tego roku, a jutro - 19 czerwca minie dokładnie miesiąc od tego spektakularnego wydarzenia! W maju Meghan Markle wyszła za mąż na księcia Harry'ego. Ślub i wesele pary było szeroko komentowane na całym świecie. Niestety jak to w takich przypadkach bywa, nie obyło się bez dramatów, a tych najwięcej było ze strony rodziny hollywoodzkiej aktorki. I choć bliscy rodziny, a także goście imprezy otrzymali zakaz komentowania uroczystości w mediach, ojciec Meghan właśnie udzielił kolejnego wywiadu! Co takiego powiedział? 

Thomas Markle o ślubie córki 

Tuż przed ślubem ojciec aktorki, Thomas Markle miał zawał i trafił do szpitala w Meksyku, w którym przeszedł operację. Nie uczestniczył w wydarzeniu, więc do Meghan przy prezbiterium dołączył książę Karol. Faktem tym nie był zadowolony Thomas, który swoje zdanie wyraził w programie Good Morning Britain. 

„Jestem tylko przypisem do najwspanialszego momentu dla mojej córki, a nie tatą, który zaprowadził ją do ołtarza. To mnie denerwuje”, powiedział w programie. Dodał, że czuje się zazdrosny o to, że książę Karol zajął jego miejsce, choć w tej sytuacji nie mogło być lepszego zastępcy podczas uroczystości. „Po prostu żałuję, że to nie ja trzymałem jej wtedy za rękę”, mówił. 

Thomas Markle wspomniał również prywatne rozmowy z księciem Harry'm, podczas których miał usłyszeć, że wnuczek Królowej Elżbiety II jest „otwarty na Brexit”. Jest to nie małym skandalem, ponieważ rodzina królewska nie powinna wypowiadać się na tematy polityczne. 

Kiedy Meghan będzie w ciąży? 

Od czasu ślubu media nieustannie dopatrują się u Meghan ciążowych krągłości. Zdaniem ojca księżnej Sussex tych niedługo będzie można się spodziewać, ponieważ żona księcia Harry'ego jest zdesperowana, aby jak najszybciej posiadać potomstwo. „Już wkrótce”, wyznał w programie 73-latek. 

Markle, który w najbliższym czasie planuje spotkać się z nowożeńcami wyznał, że gdy książę prosił go o rękę Meghan przez telefon, Harry obiecał mu nigdy nie podnieść ręki na przyszłą żonę. „Jesteś dżentelmenem, obiecaj mi, że nigdy nie podniesiesz ręki na moją córkę i oczywiście dostaniesz ode mnie pozwolenie”, mówił w ubiegłym roku 73-latek do księcia. 

Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie.  

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.