Meghan Markle
Fot. East News
królewskie życie

Ojciec księżnej Meghan znów plotkuje o córce. Co skandalicznego wyznał tym razem?

„Myślę, że Meghan jest przerażona”

Monika Katarzyna Krupska 17 lipca 2018 18:29
Meghan Markle
Fot. East News

Choć dobrze wie, że nie powinien Thomas Markle, ojciec Meghan znów udzielił wywiadu! Tym razem wyznał, że księżna Sussex źle odnajduje się w nowym otoczeniu i... bardzo się o nią boi! Czy naprawdę Thomas Markle ma ku temu powód? 

Thomas Markle stracił kontakt z córką 

Ojciec Meghan kolejnego wywiadu udzielił dziennikowi The Sun. Jego zdaniem „Meghan jest przerażona”, a wszystko to z powodu surowej etykiety, z którą księżna od samego początku ma spore kłopoty.  

„Widzę to w jej twarzy, w jej oczach i w jej uśmiechu. Znam ją dobrze i wiem, jak się uśmiecha. Muszę przyznać, że od pewnego czasu nie podoba mi się to, co widzę. Ma wymuszony uśmiech. Bardzo się boję o moją córkę, jest pod zbyt dużą presją. Za dołączenie do rodziny królewskiej trzeba zapłacić bardzo wysoką cenę”, powiedział dziennikowi. 

Dodał, że nie jest to winą księcia Harry'ego, a po prostu Meghan „jest dużo bardziej wrażliwa, niż wszystkim się wydaje”. Zdaniem Thomasa przygnębienie na twarzy księżnej Sussex powoduje też niemożliwość okazywania ukochanemu publicznie uczuć. 

73-latek skrytykował też nowy styl córki. Stwierdził, że wygląda ona, jak ze starego filmu!

„Meghan wygląda, jak ze starego, kiepskiego filmu. Dlaczego w 2018 roku ubierają się jak w 1930? Dlaczego muszą zakrywać kolana?”, pytał.

Na koniec wywiadu Markle wytknął swoim bliskim, że nikt nie interesuje się jego stanem zdrowia. Tuż przed ślubem księcia Harry'ego z aktorką Thomas miał zawał serca przez co nie wziął udziału w uroczystości.

„Miałem niedawno atak serca, czy naprawdę nikogo to nie interesuje?”, żalił się dziennikowi. „Mogę niedługo umrzeć. Jeżeli mógłbym coś przekazać Meghan, to tylko to, że przepraszam za wszystkie błędy, które popełniłem. Bardzo tęsknię za swoją córką”. 

Czy Thomas powinien udzielać wywiadów? Myślicie, że księżna odpowie mu? 

Thomas Markle, ojciec Meghan, The Sun
Fot. YouTube, The Sun

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?