O TYM JEST GŁOŚNO!

Anna Lewandowska od lat nie utrzymywała relacji z ojcem… Czy to się zmieniło?

Bogdan Stachurski wyznał prawdę o swoich kontaktach z córką!

Weronika Kostyra 19 marca 2018 12:55

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Anna Lewandowska osiągnęła ogromny sukces. Jest utytułowaną zawodniczką karate, prowadzi własną działalność, która jest jej pasją, a poza tym jest spełnioną mamą i żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Jednak jej życie nie zawsze było łatwe. Kiedy miała 12 lat, jej ojciec Bogdan Stachurski odszedł od rodziny. Anna Lewandowska nie lubi wracać myślami do tamtego czasu. Warunki materialne rodziny, czyli Anny, jej brata i ich mamy, uległy wtedy znacznemu pogorszeniu. „Nie lubię wracać do tamtych chwil, ale tak, to prawda, że był taki moment, w którym życie dorastającej dziewczynki wywróciło się do góry nogami. Było trudno, ale dziś jestem zdania, że – jak to mówią – co cię nie zabije, to cię wzmocni. Wyszłam z tego doświadczenia doroślejsza i z poczuciem, że nie warto płakać nad losem, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce”, wyjaśniła w wywiadzie dla Women’s Health trenerka.

Anna Lewandowska pogodzi się z ojcem?

Dla sportsmenki była to trauma. Ma do ojca żal i nie utrzymuje z nim kontaktów. Nie został zaproszony na jej ślub, do tej pory nie spotkał też swojej wnuczki. Anna Lewandowska całą miłość i wdzięczność czuje tylko w stosunku do swojej mamy, której wiele zawdzięcza. Mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska była zmuszona wychowywać Annę i jej brata sama. Panie łączy silna więź.

Anna Lewandowska wyznała, że rozstanie rodziców było to dla niej prawdziwą szkołą życia. „Pogubiłam się w rozpaczy. Poczucie bezpieczeństwa dało mi karate”, powiedziała w rozmowie z magazynem Show. Obecnie mama dalej stanowi dla niej ogromne poparcie. Maria Stachurska jako dumna babcia chętnie opiekuje się wnuczką, Klarą Lewandowską. Co więcej, często wraz z córką można je zobaczyć wśród kibiców podczas meczów Roberta. Paradoksalnie, dzieciństwo bez ojca połączyło Anię z mężem. Lewandowski stracił tatę w wieku 17 lat. Krzysztof Lewandowski zmarł na wylew.

Ojciec Anny Lewandowskiej

Bogdan Stachurski jest operatorem filmowym. Dziennikarze Dobrego Tygodnia zapytali go ostatnio o obecne relacje z córką. „Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja”. Potwierdził też, że utrzymuje kontakty z córką: „Tak. Ale już więcej nic nie powiem. To moja prywatna sprawa. Trzymam kciuki za Anię i Roberta. Oby im się w życiu udało”, powiedział.

Czy Anna Lewandowska wybaczy kiedyś ojcu?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!