Tomasz Gudzowaty jest jednym z najbogatszych Polaków

Rafał Kowalski 4 października 2019 08:31

Jednego z najbogatszych Polaków i byłą Miss Dominikany od lat łączy prawdziwa miłość . Para stara się, by i na co dzień pamiętać o małych gestach, które pielęgnują związek. Kilka dni temu Tomasz Gudzowaty miał kolejną okazję, by okazać miłość swojej żonie Melody. W jej 30. urodziny miliarder przygotował ukochanej wyjątkowe przyjęcie…

Trzydzieste urodzony Melody Gudzowaty

Piękna Miss, która wkroczyła właśnie do grona trzydziestolatek, podzieliła się z fanani serią zdjęć z urodzin, na których widać między innymi ogromny tort zrobiony z balonów. Równie imponująco wyglądał wielki prezent zrobiony z tego samego materiału. Imponujący był także tort, na którym poza torebką Chanel stał wysoki pantofelek. Melody Gudzowaty nie świętowała jednak sama. Na jednej z fotografii 30-latka pozowała ze swoimi dziećmi.

To nie pierwszy raz, kiedy 48-letni Tomasz Gudzowaty postarał się dla ukochanej. Przypomnijmy, że także zaręczyny pary, która poznała się na sesji zdjęciowej w Sao Paulo, były wyjątkowe. „Przyjaciel radził mi, żebym wziął Melody na safari, gdzie wytrenowany gepard przyniósłby pierścionek w pysku. Powiedziałem mu: “Zapomnij”. Spotkałem się z Mel w Barcelonie. Zamówiłem do pokoju hotelowego białe róże. Mel była zdziwiona: “Dlaczego białe? Zawsze dajesz mi czerwone!”. “Mel – powiedziałem – kocham cię bardzo od samego początku. Ale mogę być z tobą tylko jako twój mąż. Jeżeli zgadzasz się, to bardzo proszę cię o rękę”. Odpowiedziała, że tak. Po prostu. To był kwiecień, stwierdziliśmy, że ślub weźmiemy w marcu. Mel przyjechała do mnie, zamieszkaliśmy w Warszawie. Jednak nie chcieliśmy czekać prawie cały rok. W sierpniu powiedzieliśmy sobie “tak” w Wieliczce”, opowiadał nam miliarder w 2016 roku.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z wyjątkowych urodzin Melody Gudzowaty. 

1/6
Melody Gudzowaty
Copyright @INSTAGRAM
1/6

Melody Gudzowaty - ile ma lat? 30

2/6
Melody Gudzowaty, 30. urodziny
Copyright @Instagram
2/6

Melody Gudzowaty, 30. urodziny

3/6
Melody Gudzowaty, 30. urodziny
Copyright @Instagram
3/6

Dzieci Melody Gudzowaty

4/6
Melody Gudzowaty, 30. urodziny
Copyright @Instagram
4/6

Melody Gudzowaty, 30. urodziny

5/6
Melody Gudzowaty, 30. urodziny
Copyright @Instagram
5/6

Tort z torebką chanel i szpilką

6/6
Melody Gudzowaty, 30. urodziny
Copyright @Instagram
6/6

Ogromny tort z balonów

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.