O TYM SIĘ MÓWI

Melody Gudzowaty miała bajeczne 30. urodziny! O atrakcje dla Miss Dominikany zadbał jej mąż

Tomasz Gudzowaty jest jednym z najbogatszych Polaków

Rafał Kowalski 4 października 2019 08:31

Jednego z najbogatszych Polaków i byłą Miss Dominikany od lat łączy prawdziwa miłość . Para stara się, by i na co dzień pamiętać o małych gestach, które pielęgnują związek. Kilka dni temu Tomasz Gudzowaty miał kolejną okazję, by okazać miłość swojej żonie Melody. W jej 30. urodziny miliarder przygotował ukochanej wyjątkowe przyjęcie…

Trzydzieste urodzony Melody Gudzowaty

Piękna Miss, która wkroczyła właśnie do grona trzydziestolatek, podzieliła się z fanani serią zdjęć z urodzin, na których widać między innymi ogromny tort zrobiony z balonów. Równie imponująco wyglądał wielki prezent zrobiony z tego samego materiału. Imponujący był także tort, na którym poza torebką Chanel stał wysoki pantofelek. Melody Gudzowaty nie świętowała jednak sama. Na jednej z fotografii 30-latka pozowała ze swoimi dziećmi.

To nie pierwszy raz, kiedy 48-letni Tomasz Gudzowaty postarał się dla ukochanej. Przypomnijmy, że także zaręczyny pary, która poznała się na sesji zdjęciowej w Sao Paulo, były wyjątkowe. „Przyjaciel radził mi, żebym wziął Melody na safari, gdzie wytrenowany gepard przyniósłby pierścionek w pysku. Powiedziałem mu: “Zapomnij”. Spotkałem się z Mel w Barcelonie. Zamówiłem do pokoju hotelowego białe róże. Mel była zdziwiona: “Dlaczego białe? Zawsze dajesz mi czerwone!”. “Mel – powiedziałem – kocham cię bardzo od samego początku. Ale mogę być z tobą tylko jako twój mąż. Jeżeli zgadzasz się, to bardzo proszę cię o rękę”. Odpowiedziała, że tak. Po prostu. To był kwiecień, stwierdziliśmy, że ślub weźmiemy w marcu. Mel przyjechała do mnie, zamieszkaliśmy w Warszawie. Jednak nie chcieliśmy czekać prawie cały rok. W sierpniu powiedzieliśmy sobie “tak” w Wieliczce”, opowiadał nam miliarder w 2016 roku.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z wyjątkowych urodzin Melody Gudzowaty. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?