Serial Diagnoza, Maja Ostaszewska
Fot. Instagram @diagnozatvn
O TYM JEST GŁOŚNO

Przed nami finałowy odcinek serialu „Diagnoza”! Oto 7 powodów, za które go pokochaliśmy!

Weronika Kostyra 28 listopada 2017 20:15
Serial Diagnoza, Maja Ostaszewska
Fot. Instagram @diagnozatvn

Przed nami wielki finał ostatniego sezonu serialu „Diagnoza”. Czym nas zaskoczy? Jak potoczą się losy Anny i jej dzieci? Czy wygra sądową batalię z Janem Artmanem? Przekonamy się już dziś o godzinie 21:30 w TVN!

 

Zobacz też: „Ludzie boją się do mnie podejść na ulicy”. Adam Woronowicz zdradził, jak udział w „Diagnozie” odbija się na jego prywatnym życiu

 

Serial „Diagnoza”

O nowym serialu stacji TVN „Diagnoza” głośno było długo przed premierą. Intrygujący tytuł i znakomita obsada wzbudziły zaciekawienie widzów i pierwsze odcinki historii o Annie Nowak (Maja Ostaszewska) przyciągnęły ich przed telewizory (po trzech tygodniach było to średnio 1,96 milionów na odcinek!). Główna bohaterka traci pamięć w wyniku wypadku i stara się odzyskać swoje wspomnienia. Nie wie kim jest, ale jej przeszłość wydaje się bardzo dramatyczna. Wiemy, że tuż przed wypadkiem autokaru powiedziała, że chce zemścić się na mężczyźnie, który zniszczył jej życie. Pacjentka ma niepokojące i niejasne sny…

 

Za co polubiliśmy serial po kilku odcinkach?

1. To nie jest kolejny serial o lekarzach. Akcja do tej pory toczy się w dużej mierze w szpitalu, ale jest to jedynie tło wydarzeń. Bohaterka ma przecież problemy ze zdrowiem i otaczają ją lekarze. Ich praca nie jest jednak najważniejsza. „Diagnoza” to przede wszystkim serial kryminalny i psychologiczny.

 

2. Jest autentyczny! Zdjęcia kręcono w Rybniku i Warszawie, ale do tej pory akcja dzieje się głównie w rybnickim szpitalu. Poza tym, by nadać serialowi wiarygodności, niektórzy bohaterowie mówią śląską gwarą. Nie stanowi to problemu dla wychowującej się w Żorach Soni Bohosiewicz czy pochodzącego z Sosnowca Michała Czerneckiego. Pozostali aktorzy także musieli nauczyć się pewnych kwestii.

 

3. Umiejętnościami lingwistycznymi pochwaliła się też Maja Ostaszewska, która w ostatnim mówiła płynie po szwedzku! Jej bohaterka była mocno zaskoczona, kiedy zorientowała się, że zna ten język.

 

4. Maciej Zakościelny. To dla jego postaci doktora Michała Wolskiego fanki oglądają serial.

 

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

 

5. Aura tajemniczości. Czy Anna Nowak odzyska zupełnie pamięć? Co łączyło ją z doktorem Artmanem, który zachowuje się tak tajemniczo? Jak w intrygę zamieszane są dzieci? Te wszystkie pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi…


6. Mroczna postać doktora Jana Artmana (Adam Woronowicz). Z jednej strony widzimy go jako uznanego lekarza, oddanego męża i ojca. Ma jednak niejasne kontakty, po kryjomu interesuje się tożsamością Anny, a jego obecność na ekranie wywołuje ciarki na plecach. To najbardziej zastanawiająca postać serialu.

 

7. Każdy kolejny odcinek budzi większe zainteresowanie. Historia wciąga i naprawdę nie możemy się doczekać, co będzie dalej.

 

Zobacz też: To jej czas! Maja Ostaszewska zachwyca w serialu „Diagnoza”. Oto 5 powodów, dla których pokochali ją widzowie

 

Zgadzacie się z nami? Czy oglądacie serial „Diagnoza”?
 

Serial Diagnoza
Fot. Instagram @diagnozatvn

 

Zobacz także: Pierwszy odcinek kultowego serialu „Plotkara” wyemitowano 10 lat temu. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.